Velkolepé světy, strhující příběhy. Videoherní Avatar a Star Wars Outlaws mají přenádherné trailery

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Herní vydavatel Ubisoft zveřejnil očekávané trailery k Avatar: Frontiers of Pandora a Star Wars Outlaws, které lákají na velkolepé otevřené světy a strhující příběhy, které do obou vesmírů přinesou něco nového a jedinečného. A nutno uznat, že oba tituly vypadají naprosto skvěle. Samotné trailery pak doprovodily také záběry z hraní. Fanoušci filmových předloh by si očekávané novinky rozhodně neměli nechat ujít.

Avatar: Frontiers of Pandora

Hra s otevřeným světem nás vrací na Pandoru Jamese Camerona, s minulou hrou z roku 2009 nebude mít ale nic společného. Stejně jako v původním snímku se zápletka bude točit okolo domorodých Na’vi, kteří brání své přirozené prostředí před chamtivými lidmi. Ti totiž chtějí drancovat jejich posvátná místa kvůli zisku. Hra z pohledu první osoby nabídne opravdu prvotřídní vizuální zážitek.

Star Wars Outlaws

První hra z universa Star Wars, která nabídne otevřený svět, se odehrává mezi událostmi z filmů Impérium vrací úder a Návrat Jediho. Hra odvypráví příběh Kay Vess a jejího věrného společníka Nixe, kteří se pokusí o jednu z největších loupeží, jakou kdy Vnější okraj zažil. Společně zároveň prozkoumají zcela nová území, hráčova rozhodnutí ve hře pak budou mít vliv na vývoj postavy a její pověst.

Akce Ubisoft Forward 2023 nabídla nejen ukázky očekávaných her ze světa Avatara a Star Wars, dočkali se i fanoušci nového Prince z Persie, závodního titulu The Crew Motorfest, trailer ukázal ještě Tom Clancy’s The Division: Resurgence nebo očekávané Assassin’s Creed Mirage, které vrací slavnou sérii ke svým kořenům. Všechny upoutávky lze najít pohromadě na Youtube herního vydavatele Ubisoft.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také