Jak přežít na postapokalyptickém předměstí. Nebe s.r.o. se konečně vrací, trailer slibuje sitcomového Šíleného Maxe

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

V postapokalyptické budoucnosti čelí bojovník z pustiny (Daniel Radcliffe) a nelítostná vojevůdkyně (Geraldine Viswanathan) nejstrašnější noční můře ze všech, když se usadí na předměstí. Oblíbený komediální seriál se vrací na druhý pokus (první epizoda nové řady unikla skrze HBO Max již v lednu), trailer slibuje bláznivou parodii Šíleného Maxe, romantických komedií nebo třeba Ace Ventury.

Čtvrtá řada nazvaná Konec světa měla mít premiéru již v lednu tohoto roku na kabelovce TBS, nakonec se ale na americké obrazovky podívá až desátého července. První epizoda se zkraje roku objevila na streamovací službě HBO Max (s českými titulky), záhy ale byla stažena. V té době se spekulovalo, že uvedení seriálu bylo přesunuto o jeden týden, nakonec se z toho ale vyklubal celý půlrok. O návratu na HBO Max zatím nemáme žádné informace, momentálně jsou na něm předešlé tři sezóny.

Nebe s.r.o. je americký komediální seriál, ve kterém každá řada vypráví zcela odlišný příběh, vždy ale založený na dílech humoristy Simona Riche. Všechny sezóny navíc spojuje herecká sestava, které vévodí Daniel Radcliffe a Steve Buscemi. Nebe s.r.o. patří k nejzábavnějším seriálům současnosti, první řadu ale mají fanoušci nejraději. Doba temna a Divoký západ jsou podtituly druhé a třetí série. Nebe s.r.o. nevzniká v produkci HBO Max, nýbrž televize TBS, kterou vlastní Warner Bros. Discovery.

Nebe s.r.o. – Konec světa uvede TBS 10. července, posléze by se nová řada měla objevit také na HBO Max.

Foto: TBS

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také