Záhadné tlačítko, které nechá zmizet člověka. Hororový seriál DELETE se představil v temném traileru

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Thajsko v minulosti vyprodukovalo hned několik výborných a originálních hororů. Tím nejznámějším je možná Shutter (neplést s americkým remakem Clona), kterému současná hollywoodská produkce nesahá ani po kotníky. Jeden z režisérů tohoto filmu (Parkpoom Wongpoom) plánuje na Netflixu uvést hororový seriál Delete, jenž se právě představil v temném traileru s tajemným mobilním telefonem v hlavní roli.

Přáli jste si někdy, aby někdo úplně zmizel z vašeho života? Tajemný mobilní telefon to dokáže stisknutím jediného tlačítka. Thajský hororový seriál od režiséra Shutter (2004) láká na jednoduchou zápletku v neotřelém zpracování. Samotný seriál Delete, jehož počet epizod ani přesné datum premiéry ještě neznáme, je jedním z mnoha nadcházejících thajských titulů přicházejících na Netflix.

V nedávné době na Netflixu zazářil thajský snímek Hladoví po úspěchu, který diváci označili jako mix loňského Menu, Bodu varu a Whiplash. V hlavní roli nekompromisního šéfa se zde představil stále populárnější Nopachai Chaiyanam, který si jednu z důležitých rolí zahraje také v připravovaném seriálu Delete.

Foto: Netflix
Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také