Nick Fury je nejhledanějším mužem na planetě. Trailer Tajné invaze slibuje temný Marvel seriál

Foto: Marvel

Fanoušci Marvelu právě upírají zraky k nejnovějšímu snímku série Strážcům Galaxie 3. Emotivní film si v naši recenzi vysloužil úctyhodných devadesát procent, výbornou podívanou ale slibuje také nadcházející červnový seriál Tajná invaze. Ten se bude točit okolo Nicka Furyho a jednoho velkého spiknutí ze strany Skrullů. Trailer láká na temnou atmosféru a nestárnoucího Samuela L. Jacksona.

Nadcházející seriál Tajná invaze se odehrává v současnosti. Nick Fury v něm odhalí spiknutí podobu měnících Skrullů, kteří mají v plánu proniknout do nejmocnějších pozic po celém světě. Jeho tým (nikoli Avengers) se bude muset spojit, aby této invazi zabránil. Jemu samotnému však půjde o holý krk. V šestidílné minisérii se vrátí Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn a Cobie Smulders. V seriálu se objeví také Emilia Clarke ze Hry o trůny.

Seriálová sekce MCU má za sebou lepší i horší časy. Na některé kousky bychom dokonce rádi zapomněli. Na Disney+ vše odstartovala originální minisérie WandaVision, skvěle si také vedl seriálový Loki (připravuje se druhá sezóna). Průměrná hodnocení pak posbírali Falcon a Winter Soldier, Hawkeye nebo animované What If…?. Nejhorším novodobým Marvel seriálem se ovšem stala She-Hulk, která se setkala s naprostým nepochopením ze strany fanoušků. K dnešnímu dni bylo uvedeno osm seriálů, hned několik dalších jich je v plánu. Diváci se mohou například těšit na novinky Ironheart, Echo, Agatha: Coven of Chaos nebo nového Daredevila.

Tajná invaze má premiéru na Disney+ 21. června.

Foto: Marvel