Spider-Cat se hlásí o slovo. Spider-Man cestuje napříč paralelními světy a znovu popustil uzdu fantazii

Foto: Sony Pictures

Brány mnohovesmíru se znovu otevírají v dalším traileru nejočekávanějšího animáku tohoto roku. Spider-Man: Napříč paralelními světy nechává nahlédnout do pavoučího společenství, odhaluje Spider-Cat, Petera Parkera v rodičovském módu a láká na velkolepé animované dobrodružství, o kterém si v hrané podobě můžeme jen nechat zdát. Možná přijde i Mary-Jane.

Miles Morales, který je nyní na plný úvazek dobrým sousedem Spider-Manem v Brooklynu, se znovu setkává s Gwen Stacy, se kterou se vydá na zběsilou jízdu mnohovesmírem, v němž se setká s novou partou Pavoučích hrdinů, kteří brání samotnou podstatu paralelních světů. Když se však mezi Pavoučími hrdiny objeví rozpor, jak se vypořádat s novým nebezpečím, Miles zjistí, že bude muset přehodnotit, co pro něj znamená být hrdinou, aby zachránil ty, které na světě miluje nejvíc.

Zatímco první snímek z roku 2018 natočilo trio Bob Persichetti, Peter Ramsey a Rodney Rothman, za očekávanou dvojkou stojí Joaquim Dos Santos, Kemp Powers a Justin Thompson. Původní Spider-Man: Paralelní světy si momentálně můžete osvěžit na streamovacích službách Disney+ a HBO Max, kam doputoval také v českém jazyce.

Film má premiéru v kinech již 1. června 2023.

Foto: Sony Pictures