Tuhle válku musí vybojovat sám. Nick Fury se zbrojí v dalším traileru temné marvelovky Tajná invaze

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nick Fury musí tuhle válku vyhrát vlastníma rukama. Minutový trailer prozrazuje, proč na pomoc nepřijdou mocní Avengers, odhaluje nevyzpytatelnou roli Emilie Clarke a ukazuje, že Samuel L. Jackson, který je součástí Marvel rodiny již od potitulkové scény prvního Iron-Mana, stále nepatří do starého železa.

Nadcházející seriál Tajná invaze se odehrává v současnosti. Nick Fury v něm odhalí spiknutí podobu měnících Skrullů, kteří mají v plánu proniknout do nejmocnějších pozic po celém světě. Jeho tým (nikoli Avengers) se bude muset spojit, aby této invazi zabránil. Nejen jemu samotnému však půjde o holý krk. Společně závodí s časem, aby zabránili válce a zachránili lidstvo. V šestidílné minisérii se vrátí Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn a Cobie Smulders. V seriálu se objeví také Emilia Clarke ze Hry o trůny.

Seriálová sekce MCU má za sebou lepší i horší časy. Na Disney+ vše odstartovala originální minisérie WandaVision, skvěle si také vedl seriálový Loki (připravuje se druhá sezóna). Průměrná hodnocení pak posbírali Falcon a Winter Soldier, Hawkeye nebo animované What If…?. Nejhorším novodobým Marvel seriálem se ovšem stala She-Hulk, která se setkala s naprostým nepochopením ze strany fanoušků. K dnešnímu dni bylo uvedeno osm seriálů, hned několik dalších jich je v plánu. Diváci se mohou například těšit na novinky Ironheart, Echo, Agatha: Coven of Chaos nebo nového Daredevila.

Šestidílná Tajná invaze má premiéru na Disney+ 21. června.

Foto: Marvel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také