Jeden z nich musí do hodiny obětovat život. Trailer napínavého thrilleru má jasně stanovená pravidla

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Také v Mexiku vznikají kvalitní tituly. Jejich uvedení se v našich končinách dočkáme málokdy (občas něco přihraje Netflix), většinou ale jde distribuce mimo nás. Nejinak tomu bude u mysteriózního thrilleru Death’s Roulette, který bude mít už brzy premiéru na Paramount+. Stream SkyShowtime, který produkci Paramountu a mnoha dalších nabízí ve svém repertoáru, zatím o snímku neuvedl ani slovo. Přitom může jít o velmi zdařilý mix Saw a Identity.

Film Death’s Roulette sleduje sedm cizinců, kteří se probudí v sídle uprostřed ničeho a zjistí, že jsou součástí zvrácené hry. Mají šedesát minut na to, aby si vybrali jednu osobu, která za hodinu zemře, jinak budou zavražděni všichni. Jak hodiny odtikávají, vyjdou na povrch ta nejodpornější tajemství. Nakonec zjistí, že je všechny spojuje temná minulost.

Režisérem snímku je kolumbijský tvůrce Manolo Cardona s poměrně bohatými zkušenostmi. Dříve natočil vybrané epizody kritikou uznávaného seriálu Narcos, podílel se také na oblíbeném Netflix titulu Kdo zabil Saru.

Death’s Roulette má premiéru na Paramount+ 5. května.

Foto: Paramount Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také