Božský záporák Momoa, neutuchající akce. První reakce na Rychle a zběsile 10 jsou optimistické

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V Říme, kde se odehrává podstatná část filmu, se uskutečnila světová premiéra snímku Rychle a zběsile 10, na internetu se tím pádem objevily první recenze. Ty vyzdvihují padoucha Jasona Momou, na adresu nejnovějšího filmu Vina Diesela a jeho party se ovšem snesla i vlna nevole. Dokonce padala slova o nejhorším filmu ze série.

První diváci (mezi nimi i renomovaní kritici serverů Variety a Forbes) mají za sebou očekávané Rychle a zběsile 10. Hromadně se shodují, že film je jedna velká neutuchající akce. Je sice hloupá, ale neskutečně zábavná a s tunou dechberoucích kaskadérských kousků. V příspěvcích na Twitteru je velmi často vyzdvihován Jason Momoa a jeho podání dekadentního, charismatického záporáka (s nadsázkou přirovnáván k Jokerovi z Batmana), který nás nejednou rozesměje svým psychopatickým smyslem pro humor. Po technické stránce prý není co vyknout. Film dokonce přináší jeden z nejvíce šokujících momentů celé série, podle některých jde o prvotřídní popcornovku tohoto léta. Nejvěrnější fanoušci uvedli, že milují každou vteřinu filmu. Pak se ale objevují názory, že jde o nejhorší film ze série (konkrétně třeba na serveru Gizmodo). Nicméně i sám autor tohoto příspěvku uznává, že Momoa je naprosto božský.

Rychle a zběsile 10 vlétne do českých kin ve čtvrtek 18. května, naši vlastní recenzi můžete očekávat s denním předstihem. Na záznam ostře sledované premiéry s červeným kobercem se můžete podívat níže.

Foto: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také