Zachraňte Tygra: Rodinný film o cestování v Himálaji

Foto: Bohemia MP

Film Zachraňte Tygra má krásný příběh, který je natočený v himálajských horách. V kinech se objeví již v dubnu a nabídne nám setkání s Balmánem v srdci nejvyššího pohoří světa.

Zachraňte Tygra je krásný příběh s dokumentárním nádechem. Pro diváka je to příležitostí objevit s rodinou himálajské hory s úchvatnou krajinou a neobyčejným příběhem o přátelství. Příběh se odehrává v himálajských horách, kde se nachází kouzelné, téměř tajné místo: Tygří hnízdo a jeho klášter. Právě tam chce Balmáni vzít Moktiho, mládě tygra, které zachránil uprostřed dobrodružství v horách. Oba hlavní hrdinové spolu vyrůstají, vzájemně se podporují a doprovázejí, aby se na plátně zrodilo krásné přátelství, které ocení malí i velcí diváci.

Tento film režíroval Brando Quilici (Volání divočiny), o scénář se postarali Hugh Hudson a Rupert Thompson, hudbu k filmu složil Vincenzo Ricca. Ve filmu si zahráli Sunny Pawar, Claudia Gerini, Yoon C. Joyce, Amandeep Singh, Shi Yang Shi, Samir Gurung, Legyaan Thapa, Loonibha Tuladhar a Bhumika Tharu.

V kinech se na tento příběh můžeme těšit již 6. dubna 2023.

Foto: Bohemia Motion Pictures