Super Mario Bros. ve filmu: Nejznámější instalatér světa má finální trailer

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Hvězdně obsazený a více než hojně očekávaný animák na motivy celosvětově populárních videoher vchází do českých kin. Při této příležitosti stojí za to osvěžit svá očekávání trailerem, na který se můžete podívat níže. Zařadí Super Mario Bros. ve filmu mezi ten velmi úzký počet povedených herních adaptací, nebo upadne do zapomnění? To se dozvíme už brzy na plátnech kin… 

Na celém světě nenajdete populárnější instalatéry, než jsou kníratí bráchové Mario a Luigi. Legendární hrdinové ze slavných videoher se vydávají na filmové plátno v doprovodu studia Illumination, které stvořilo sérii Já, padouch.

Ačkoli nejde o první pokus přivést Maria a postavy z jeho světa na filmové plátno (faktem je, že naprosto příšerný hraný film z roku 1993 naštěstí zůstává a snad i navždy zůstane na smetišti kinematografie), vypadá tento nový snímek rozhodně více než nadějně. Tvůrci a studio neponechali nic náhodě a mnoho detailů ohledně filmu podléhalo přísnému utajení (dokonce ani herci neměli dostat kompletní scénář). Snad to tedy vše stálo za to…

O režii se postarali Aaron Horvath a Michael Jelenic (Mladí Titáni do toho!). Scénář napsal Matt Fogel (Mimoni 2: Padouch přichází). V hlavních a vedlejších rolích se představí Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black, Seth Rogen, Keegan-Michael Key, Charlie Day, Fred Armisen, Kevin Michael Richardson, Sebastian Maniscalco, Charles Martinet, a další.

Super Mario Bros. ve filmu uvidíte v kinech už od 6. dubna.

Foto: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také