10 skvělých filmů na SkyShowtime, které jste možná přehlédli

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

SkyShowtime je přehlídkou kultovních filmů typu Čelisti, Indiana Jones nebo Jurský park a dalších trháků Paramountu nebo Universalu. V nabídce nové streamovací služby se ale také objevily tituly, které můžete jednoduše přehlédnout. Na SkyShowtime nechybí opravdu zábavná komedie Pirát silnic, slavný zprávař Ron Burgundy nebo Pevné pouto z dílny Petera Jacksona. Hlavní slovo v tomto výběru mají komedie.

Imperium

Idealistický agent FBI se v utajení snaží infiltrovat a zastavit bělošskou rasistickou skupinu, která chystá násilný teroristický čin. Daniel Radcliffe už poněkolikáté dokázal, že není pouze chlapcem s jizvou na čele. Drsný thriller z roku 2016.

Jeff, který žije s mámou

Flákač Jeff, vypuzený ze svého pokoje v matčině sklepě, možná konečně objeví svůj osud, když stráví den se svým bratrem, který sleduje svou pravděpodobně nevěrnou manželku. V hlavních rolích Jason Segel a Ed Helms.

Kopačky

Foto: Universal Pictures

Zoufalý hudebník, co nedávno dostal kopačky, se snaží zapomenout na svou bejvalku, televizní hvězdu, a tak vyrazí do luxusního havajského letoviska, aniž by tušil, že ona a její nový přítel bydlí ve stejném hotelu. Klasická komedie Jasona Segela.

Outfit

Odborný anglický krejčí v 50. letech v Chicagu musí přelstít nebezpečnou skupinu mafiánů, aby přežil osudovou noc, kdy se v jeho dílně odehraje podvod a vražda. Kriminální drama od scénáristy Kódu Enigmy. V hlavní roli Mark Rylance.

Pevné pouto

Foto: Paramount Pictures

Poté, co je 14letá Susie brutálně znásilněna a zavražděna, sleduje z očistce dopady své smrti na její rodinu. Film se silným příběhem natočil věhlasný režisér Peter Jackson, v hlavních rolích Mark Wahlberg, Rachel Weisz, Saoirse Ronan a Stanley Tucci.

Pirát silnic

Foto: Paramount Pictures

Kaskadér, který ještě nikdy úspěšně nedoskočil, aniž by se zřítil, se musí pokusit zvládnout největší kaskadérský kousek své kariéry, aby získal peníze na záchranu života svého nevlastního otce. Komedie s celou řadu nezapomenutelných scén.

U Konce světa

Opilec Gary chce po dvaceti letech znovu prožít epický tah po hospodách. Přivede své neochotné kamarády do rodného města, kde se chtějí dostat do legendární hospody Na konci světa. Třetí díl takzvané Cornetto Trilogy.

Velcí bratři

Foto: Universal Pictures

Po incidentu v práci jsou dva zaměstnanci odsouzeni k účasti v mentorském programu pro problémovou mládež. Seann William Scott, Paul Rudd a Christopher Mintz-Plasse v komedii, kterou musíte vidět.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho

Ron Burgundy představuje se svým věrným týmem Channel 4 News v San Diegu zpravodajský zdroj č. 1. Působí ve světě ovládaném muži, dokud jej vycházející reportérská hvězda Veronica Corningstone neobrátí vzhůru nohama.

Ztraceno v překladu

Během natáčení reklamy v Tokiu se osamělý herec středního věku setká s mladou novomanželkou, která se ještě rozmýšlí. Oba spolu stráví naplněný týden jako spříznění cizinci v pestrém městě. Bill Murray a Scarlett Johansson v hlavních rolích slavného filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také