Pedro Pascal je Super Mario v parodii The Last of Us

Foto: SNL

Saturday Night Live si vzala na paškál současný televizní hit The Last of Us a společně s Pedrem Pascalem, představitelem titulní role Joela, natočila upoutávku k fiktivnímu postapokalyptickému seriálu Mario Kart. Pedro Pascal se objevil v hned několika dalších skečích, největší sledovanosti se ale dočkal jako drsný hrdina Mario.

Příchod Pedra Pascala do Saturday Night Live oznámilo usměvavé video, ve kterém se jeden z nejoblíbenějších seriálových herců současnosti opět dostal do křížku s nakaženým ze seriálu HBO The Last of Us. Pedro Pascal se nakonec objevil v několika dalších parodiích, žádná z nich se ale nestala tak populární, jako postapokalyptický Mario Kart, další seriálová videoherní adaptace od tvůrců The Last of Us, videoher Super Maria a z dílny HBO.

Saturday Night Live (SNL) je americká komediální noční televizní show, premiéru měla na americké stanici NBC dne 11. října 1975 pod původním názvem NBC’s Saturday Night. Každý týden moderuje SNL jiná celebrita, která celou show začíná úvodním monologem a poté vystupuje ve scénkách společně s herci. Saturday Night Live je jednou z nejdéle běžících televizních show v USA s téměř 700 epizodami. Během tří dekád v éteru získala SNL množství cen.

Pedro Pascal přichází do SNL

Pedro Pascal v Mario Kart