10 božích seriálů, které nabídne SkyShowtime

Foto: Star Trek: Strange New Worlds (Paramount+)

Streamovací služba SkyShowtime se otevře Čechům již 14. února. Pokud nezklame hned na svém začátku, můžeme se těšit na několik seriálových lahůdek z posledních let. Od mistra Taylora Sheridana snad dorazí všechny seriálové hity – Yellowstone s Kevinem Costnerem, 1883, 1923 s Harrisonem Fordem, Tulsa King se Sylvesterem Stallonem, v Mayor of Kingstown zase hraje Jeremy Renner. Hojně očekávaný je také příchod videoherní série Halo, seriálových Star Treků nebo méně známých titulů A Friend of the Family a Yellowjackets.

Velký hráč na poli streamovacích služeb, SkyShowtime, dorazí do Česka oficiálně již 14. února tohoto roku. Služba v sobě kombinuje obsah Paramountu+ a Peacocku, můžeme se tedy těšit na pořádnou porci titulů. SkyShowtime navíc může nabídnout podstatnou část toho, co spadá pod studia Paramountu, UniversaluMiramaxu nebo Dreamworksu, v nabídce se zcela jistě objeví také něco ze CBS, NBC, MTV, Hallmarku nebo dětského Nickelodeonu. SkyShowtime navíc získala exkluzivní práva na několik titulů původně z HBO Max.

A Friend of the Family

V roce 1974 Robert Berchtold, blízký přítel rodiny Brobergových, unese dvanáctiletou Janu Brobergovou. Poté, co byla dívka vrácena rodičům, ji v roce 1976, v jejích čtrnácti letech, unese znovu. Minisérie, která se skládá z devíti epizod, vychází ze skutečných událostí. Od tvůrce Hannibala.

Dexter: New Blood

Poté, co před deseti lety předstíral svou smrt při hurikánu, se Dexter Morgan přestěhoval do fiktivního městečka Iron Lake ve státě New York, kde skrývá svou identitu pod jménem Jim Lindsay. Finále Dextera před lety nedopadlo podle představ, tvůrci původního seriálu to tedy zkusili znovu.

Halo

Seriál sleduje epický konflikt 26. století mezi lidstvem a mimozemskou hrozbou známou jako Covenant. První série se setkala se smíšenými recenzemi. Ty sice chválily akční scény, herecké obsazení a vizuální efekty, ale kritizovaly ji za odfláknutý scénář a změny oproti vidoeherní předloze.

Mayor of Kingstown

Kingstown je bezvýchodné kriminální městečko, ve kterém vládne tvrdá ruka zkorumpované policie. Seriál se zabývá tématy systémového rasismu, korupce a nerovnosti a přináší drsný pohled na snahu o nastolení pořádku a spravedlnosti ve městě, které nemá ani jedno, ani druhé. Jeremy Renner v hlavní roli.

Star Trek: Picard

Bývalý kapitán lodi Enterprise, Jean-Luc Picard, se vrací v novém dobrodružství ze světa Star Treku, které navazuje na události snímku Nemesis. Ve spojení s Datem, Rikerem a dalšími společníky musí prozkoumat galaktické záhady a nečekaný návrat Borgů.

Star Trek: Strange New Worlds

Nový seriál sleduje kapitána Christophera Pikea a posádku hvězdné lodi USS Enterprise ve 23. století při objevování nových světů v celé galaxii. Prequel, který se odehrává deset let před původním Star Trekem ze 60. let.

The Offer

Dosud nezveřejněné zážitky oscarového producenta Ala Ruddyho z natáčení kultovního filmu Kmotr z roku 1972, který Francis Ford Coppola režíroval a adaptoval společně s Mariem Puzem. Desetidílná minisérie, ve které hrají Miles Teller nebo Juno Temple.

Tulsa King

Legendární mafián je postaven před úkol znovu usadit svou italskou mafiánskou rodinu do modernizovaného, přímočarého města Tulsa. Tam se setkává s překvapivými a nic netušícími postavami, které ho sledují na jeho netradiční cestě k moci. Taylor Sheridan a Sylvester Stallone. Potřebujete vědět víc?

Yellowjackets

V roce 1996 cestuje tým dívčích fotbalistek z New Jersey na národní turnaj do Seattlu. Během letu nad Kanadou se jejich letadlo zřítí hluboko v divočině a přeživší členové týmu zůstanou devatenáct měsíců uvězněni. Seriál zachycuje jejich pokusy zůstat naživu a zároveň sleduje jejich současný život v roce 2021.

Yellowstone, 1883, 1923

Seriál sleduje rodinu Duttonových, majitelů největšího ranče v Montaně, Yellowstone Dutton Ranch, kterému se běžně říká „Yellowstone“. Děj se točí kolem rodinného dramatu na ranči a v sousední indiánské rezervaci Broken Rock. Úspěšný seriál s Kevinem Costnerem obohatily dva prequely v podobách neméně kvalitních titulů – 1883 a 1923. V seriálu 1923 hraje hlavní roli Harrison Ford, kompletní sága pochází od Taylora Sheridana.