Seriál The Last of Us online

The Last of Us je seriálová adaptace stejnojmenné videohry, kterou na svou platformu (streamovací službu) uvede HBO Max. Jeden z nejočekávanějších titulů roku bude možné sledovat online jen a pouze na HBO Max. Premiéra první epizody (celkem 10 dílů) proběhne 15. ledna 2023.

The Last of Us online pouze na HBO Max

Dvacet let po zániku moderní civilizace je otrlý přeživší Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili.

The Last of Us je americký seriál od tvůrců Neila Druckmanna a Craiga Mazina (Černobyl), o kterém se již teď mluví jako o nejlepší videoherní adaptaci všech dob. Původní hra vyšla na konzoli Playstation 3, dočkala se i svého pokračování (a hned několika remasterů). V hlavních rolích seriálu se představí Bella Ramsey, Pedro Pascal a Gabriel Luna.

HBO Max je streamovací služba, která v roce 2022 nahradila v Česku populární HBO GO. V produkci HBO v minulosti vznikly takové hity jako Hra o trůny, Černobyl, Boardwalk Empire a desítky dalších.

Foto: HBO Max