Kde sledovat seriál Kukačky 2 online a zdarma

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Seriál Kukačky je oblíbeným diváckým seriálem České televize, který je možný sledovat online. Úspěch první řady (2021) dal vzniknout nové sérii, která se vysílá od 20. ledna 2023. I tu lze sledovat online a zdarma na stránkách iVysílání. Nové díly vycházejí každý týden.

Kukačky 2. řada online a zdarma na iVysílání

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají.

Ve druhé řadě Holcovi a Kadlecovi rozhodnou, že jediné možné řešení je sestěhovat se na jedno místo. David, který výměnu zavinil, nabídne svůj dům Tereze a Martinovi. Od té chvíle začíná „boj“ za klidné soužití. Všichni zúčastnění se snaží, chtějí, aby se vše podařilo, jenže každý další den přináší nové a nové překážky.

Kukačky patří k nejoblíbenějším seriálům současnosti, první série nabídla jen třináct epizod, stejný počet pak uvidíme ve druhé řadě. Vrací se i hlavní protagonisté (Marta Dancingerová, Marek Adamczyk, Viktor Sekanina, Sabina Remundová, David Novotný), režisérem je opět Biser A. Arichtev. Nové epizody bude možné vždy sledovat online a zdarma na stránkách iVysílání nebo na obrazovkách České televize (od 20. ledna 2023).


Diváci k druhé řadě zatím přistupují opatrně, ve většině případech se ale pilotní díl líbil. Vytýká se snad jen pomalejší start, což byl ale mohli tvůrci seriálu napravit v následujících epizodách. Na české televizní poměry ale stále nadstandartní zážitek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také