Kde sledovat seriál Ginny a Georgia (2. řada) online

Foto: Netflix

Ginny a Georgia je americký seriál z produkce Netflixu, který je možné sledovat online jen a pouze na této streamovací službě. V roce 2023 měla premiéru druhá řada, do hlavních rolí se vrátily Brianne Howey a Antonia Gentry.

Ginny a Georgia 2 online CZ pouze na Netflixu

1. řada: Volnomyšlenkářka Georgia vyrazí se svými dvěma dětmi, Ginny a Austinem, na sever, kde chtějí začít znova. Jenže i tahle cesta může být pěkně hrbolatá.

2. řada: Na Georgiu s Ginny čekají ve Wellsbury nové lásky i velké překážky. Dávná tajemství, která se derou na světlo, můžou ale všechno převrátit vzhůru nohama.

Tvůrkyní seriálu Ginny a Georgia je Sarah Lampert, první řada měla premiéru již v roce 2021. Seriál v současnosti patří k velmi oblíbeným titulům v nabídce Netflixu, především ho ocení dámské publikum. Seriál je online na Netflixu s českým dabingem, případně v originálním znění a českými titulky.

Americká služba Netflix, která má po celém světě přes 203 miliónů uživatelů, si do českých domácností našla cestu v lednu 2016. V rámci měsíčního předplatného, které činí 199, 259 nebo 319 korun v závislosti na kvalitě přehrávání a množství přístrojů, na nichž lze obsah sledovat, si divák může vybrat z několika stovek titulů. Většina snímků nebo seriálů jsou v původním znění, ale české titulky a dabing se doplňují stále rychleji.

Foto: Netflix