9 skvělých novinek na víkend (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix přes týden fungoval ve svém tradičním módu, do nabídky přidal celou plejádu novinek. Mezi ty nejlepší patří třeba akční sci-fi Čung_E od režiséra Vlaku do Pusanu, již čtvrtá řada izraelského hitu Fauda, premiéru měl také sitcom Zlatá devadesátá, který navazuje na oblíbený seriál z přelomu milénia. Na HBO Max pochopitelně odstartovala ostře sledovaná série The Last of Us, mezi novinkami se objevila nová řada Nebe s.r.o, HBO Max se ale z nějakého důvodu rozhodlo premiérový díl smazat a znovu ho vydat až příští týden. Skvělé tituly doputovaly také na Paramount+ (v Česku zatím není) nebo Prime Video a Apple TV+.

Alchymie duše – 2. část

Mocná čarodějka v těle slepé ženy narazí na muže z vlivné rodiny, který chce, aby mu pomohla změnit jeho osud. Romantická fantasy podle temného příběhu sester Hongových. (Netflix, 21. ledna)

Čung_E

Specialistka na umělou inteligenci v blízké postapokalyptické budoucnosti naklonuje mozek vlastní matky, která bývala elitní vojačka, aby tím ukončila občanskou válku. Strhující akční sci-fi od režiséra seriálu Peklo a hororu Vlak do Pusanu. (Netflix)

Džundži Itó: Japonské děsy – 1. řada

Výběr bizarních a děsivých příběhů od mistra hororové mangy Džundžiho Itóa, při kterých vám půjde mráz po zádech. Uvedeno bylo naráz dvanáct dílů, každý z nich má něco kolem pětadvaceti minut. (Netflix)

Fauda – 4. řada

Foto: Netflix

Doron s bývalou jednotkou vyrazí na misi do zahraničí. Noví nepřátelé se totiž chtějí pomstít za staré křivdy, a zaútočí proto na samotné srdce Šabaku. Další pokračování úspěšného izraelského seriálu. (Netflix)

Legenda jménem Vox Machina – 2. řada

Udeřilo Chromové konkláve! Dračí zlo rozprostírá svůj stín po celém Tal’Dorei. Dokáže je Vox Machina zastavit, než pohltí celý svět? Pokračování dospěláckého animáku plného krve a vulgarismů. (Prime Video)

The Last of Us – 1. řada

Když globální pandemie zničí civilizaci, přeživší Joel se ujme čtrnáctileté dívky, která může být poslední nadějí lidstva. Seriálová adaptace stejnojmenné videohry s celou řadou ocenění. (HBO Max)

Truth Be Told – 3. řada

Nahlédněte do světa podcastů o skutečných zločinech. V hlavní roli tohoto dramatického seriálu uvidíte Octavii Spencer, která jako podcasterka riskuje vše, včetně svého života, aby odhalila pravdu a dosáhla spravedlnosti. (Apple TV+)

Zlatá devadesátá – 1. řada

Když se Leia rozhodne strávit letní prázdniny ve Wisconsinu, její prarodiče Kitty a Red Formanovi ubytují ve sklepě další generaci teenagerů. Pokračování sitcomu Zlatá sedmdesátá, který se vysílal na přelomu milénia. (Netflix)

Bonus: Mayor of Kingstown – 2. řada

Příběh se odehrává v malém michiganském městečku, kde jediným průmyslovým odvětvím jsou federální, státní a soukromé věznice. Drsná podívaná od Taylora Sheridana s výborným Jeremym Rennerem v hlavní roli. (Paramount+)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také