10 nejpirátěnějších filmů minulého týdne (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Nejstahovanějším filmem posledního týdne je animák Kocour v botách: Poslední přání (odehrávající se ve světě Shreka), v těsném závěsu pak horor Menu a Cameronův Avatar: The Way of Water. Do žebříčku také zavítaly dvě novinky oproti minulému týdnu – béčkový western The Old Way s Nicolasem Cagem a válečná letecká novinka Devotion. Mezi nejstahovanějšími tituly druhého týdne roku 2023 nechybí ani Top Gun: Maverick nebo komiksový Black Adam. Netflix má v žebříčku hned dva zástupce.

Nejstahovanější filmy 2. týdne 2023 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Šílená noc

Štědrý večer. Pro partu zločinců ideální čas na přepadení nechutně bohaté rodiny a provětrání jejího sejfu. Ve svém plánu však nepočítali s velmi nepravděpodobným vousatým hrdinou, který komínem přinese dárky… Šílená noc je drsná akční komedie z dílny producentů Johna Wicka. (uvedeno na iTunes)

9. Top Gun: Maverick

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo. (uvedeno na iTunes)

8. The Old Way

Colton Briggs, kdysi proslulý pistolník, pohřbí svou minulost, když se ožení a založí rodinu. Po letech Briggs zažije osobní tragédii, když se syn muže, kterého zabil, vrátí, aby se pomstil, což má za následek smrt jeho ženy. Béčkový western s Nicolasem Cagem. (uvedeno na iTunes)

7. Devotion

Film vypráví skutečný příběh dvou elitních stíhacích pilotů amerického námořnictva, kteří pomohli zvrátit vývoj v nejbrutálnější bitvě korejské války. Natočeno podle stejnojmenného knižního bestselleru, v hlavních rolích Jonathan Majors a Glen Powell. (uvedeno na iTunes)

6. Na nože: Glass Onion

Proslulý detektiv Benoit Blanc vyrazí do Řecka rozmotat spletitou záhadu, ve které figuruje jeden miliardář a nesourodá parta jeho přátel. Daniel Craig v čele hvězdného obsazení v další detektivce ve spolupráci s autorem filmu Na nože Rianem Johnsonem. (právě teď na Netflixu)

5. Bledé modré oko

Bývalý detektiv se ujme vyšetřování záhadné vraždy, ke které došlo na americké vojenské základně. Pomáhat mu přitom bude mladý kadet z West Pointu jménem Edgar Allan Poe. Christian Bale po boku Harryho Mellinga v mysteriózním thrilleru Scotta Coopera podle úspěšného románu Louise Bayarda. (právě teď na Netflixu)

4. Black Adam

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti. (právě teď na HBO Max)

3. Avatar: The Way of Water

Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. Několik let odkládané pokračování nejvýdělečnějšího snímku všech dob. (zatím pouze v kinech)

2. Menu

Mladý pár se vydává na prestižní odlehlý pobřežní ostrov, aby povečeřel v exkluzivní restauraci. Brzy se však ukáže, že na snobské a zhýčkané hosty čeká šokující překvapení. Hororová lahůdka, ve které hrají Ralph Fiennes a Anya Taylor-Joy. (právě teď na Disney+)

1. Kocour v botách: Poslední přání

Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Oblíbená postavička ze Shreka hlásí povedený návrat. (uvedeno na iTunes)

Pokračuj na nejstahovanější filmy 1. týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také