12 nejlepších novinek na HBO Max za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

HBO Max přidalo do nabídky hned několik dobře známých titulů, a co víc, všechny pochopitelně v původním znění nebo s českým dabingem. Mezi novinkami tak nechybí kultovky jako L. A. – Přísně tajné, Transformers nebo Uprchlík, vítané je také německé drama z tohoto roku Všechny jsme krásné. Na HBO Max doputoval rovněž Hercules s Dwaynem Johnsonem, sedmá řada Hříšníků a nejnovější zpracování Robocopa.

Hercules

Herkules proslul po celém starověkém světě svými neobyčejnými výkony. Jako syna Dia a lidské ženy ho však pronásleduje tragická minulost. Když ho vládce Thrákie a jeho dcera požádají, aby jim pomohl porazit nepřítele, musí v sobě znovu najít hrdinu…

Hříšníci – 7. řada

William H. Macy hraje Franka Gallaghera, hrdého svobodného otce šesti chytrých, pracovitých a samostatných dětí. Nejsou jako ostatní rodiny, které znáte, ale ani v nejmenším se za to nestydí…

L. A. – Přísně tajné

Tři detektivové s vlastním pojetím spravedlnosti pátrají v městě andělů po pachatelích série vražd. Všechno je ale úplně jinak, než se zprvu zdálo. Kevin Spacey, Russell Crowe a Guy Pearce v hlavních rolích.

Miss Potter

Foto: Momentum Pictures

Spisovatelka a ilustrátorka dětských knížek Beatrix Potterová to ve viktoriánské Anglii neměla snadné. Přesto se dokázala prosadit a prožila osudovou lásku s nakladatelem Warnem.

Robocop

Policista Alex Murphy dosahuje vynikajících výsledků. Poté, co je zraněn, dostane společnost OmniCorp, světová jednička v robotických technologiích, jedinečnou příležitost – pokusit se spojit robota a špičkového policistu v jednu osobu.

Tragédie lodi Costa Corcordia

Foto: SKY

Dokumentární film natočený deset let po ztroskotání luxusního parníku Costa Concordia, které vzbudilo celosvětovou pozornost. Snímek vrhá nové světlo na tragickou havárii italské výletní lodi, která se převrátila a potopila.

Transformers – 4 filmy

Autoboti a Deceptikoni bojují o nadvládu nad Zemí a mladý Sam Witwicky zatím netuší, že je jedinou nadějí pro přežití lidstva. První čtyři filmy z akční série Michaela Baye natočené podle světoznámých hraček.

Uprchlík

Doktor Richard Kimble je neprávem obviněn z vraždy své manželky. Jeho život má nyní jediný smysl – musí najít skutečného vraha své ženy. Kultovní film, ve kterém hrají Harrison Ford a Tommy Lee Jones.

Velká prázdnota

Foto: Artisan Entertainment

Živořící herec John Pearson souhlasí s doručením záhadného modrého kufru do odlehlého kalifornského městečka Baker. Rázem se tak ocitne v podivném světě plném bizarních postav.

Vévoda z Wellingtonu

Britská komedie, vyprávějící pravdivý příběh netradiční loupeže drahocenného portrétu vévody z Wellingtonu od španělského malíře Francisca Goyi. V hlavních rolích držitelé Oscarů Jim Broadbent a Helen Mirren.

Všechny jsme krásné

Pět různých žen se musí podívat do zrcadla a vypořádat se s požadavky okolí, ale také s nároky, které kladou samy na sebe… Chválené německé drama z roku 2022, které natočila oblíbená herečka Karoline Herfurth.

Vyjednavač

Zkušený policejní vyjednavač Danny Roman je zapleten do vraždy. Aby se očistil, drží v kancelářské budově rukojmí a požaduje, aby byl k vyšetřování spiknutí přizván další známý expert na vyjednávání.

Pokračuj na nejlepší novinky z HBO Max minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také