Netflix v pětačtyřicátém týdnu uvedl očekávanou pátou řadu britské Koruny (tentokrát z 90. let minulého století), dokumentární minisérii FIFA: Pod povrchem, která se zabývá historií fotbalové organizace a s ní spojených skandálů, do nabídky zavítal také animák Tátův drak nebo druhá řada výpravného pořadu Zacka Efrona: Nohama na zemi. HBO Max přidalo do obsahu starší snímky Muž v ohni a muzikál Napříč vesmírem, rovněž potěšilo uvedení všech sedmi sezón Odboru městské zeleně (Parks and Recreation) nebo westernové novinky Angličanka s Emily Blunt. Disney+ nově láká na krátké příběhy Zootropolis+, Davida Bakckama a premiérovou řadu Záchranáři L. A..

Angličanka – 1. řada

Cesty Eliho Whippa, vysloužilého zvěda a člena kmene Pawnee, se zkříží s Angličankou Cornelií, která se chce pomstít muži, jenž je podle ní zodpovědný za smrt jejího dítěte. Western s Emily Blunt, který měl původně vyjít na Prime Video. (HBO Max)

FIFA: Pod povrchem – 1. řada

Co všechno obnáší organizace mistrovství světa ve fotbale? Dokument o federaci FIFA, který odkrývá její pohnutou minulost plnou tahanic o moc a velké politiky. Dokument z produkce Netflixu, který zkoumá historii organizace FIFA těsně před začátkem Světového poháru v Kataru. (Netflix)

Koruna – 5. řada

Diana s Charlesem rozpoutají mediální válku a veřejná debata o smyslu monarchie je v plném proudu. Vítejte v 90. letech, kdy Alžběta II. řešila svůj největší problém. Držitel cen Emmy a Zlatý glóbus za nejlepší seriál, který vynesl Emmy taky Olivii Colman, Claire Foy a dalším. (Netflix)

Muž v ohni

Bývalý vládní agent John Creasy, pronásledovaný výčitkami svědomí, díky pomoci starého kamaráda Rayburna získává práci v Mexiko City, kde má dělat osobního strážce devítileté holčičce. Denzel Washington ve filmu Tonyho Scotta. (HBO Max)

Napříč vesmírem

Foto: Sony Pictures Entertainment

Mladík z Liverpoolu přichází za války ve Vietnamu do USA hledat svého otce. Skončí v newyorské čtvrti Greenwich Village, kde se zamiluje do mladé Američanky. Spolu pak prožívají změny, které zasáhly Spojené státy během bouřlivých 60. let. (HBO Max)

Odbor městské zeleně – 7 řad

Foto: NBC

Leslie Knope je poněkud naivní a idealistická vládní zaměstnankyně na úřadu parků a rekreace v městečku Pawnee. Její až otravné zapálení se málokdy setká s pochopením. To Leslie nijak nebrání v tom, aby neustále přicházela s dalšími a dalšími projekty. (HBO Max)

Pomsta druhých – 1. řada

Ve škole zemře jeden z chlapců, ale Ok Čchanmi nevěří, že její bratr-dvojče, Park Wonsok, spáchal sebevraždu. Čchanmi přechází do školy svého bratra, Jongtanské střední, a setkává se s Či Suhonem, který byl svědkem smrti jejího bratra. (Disney+)

Tátův drak

Klučina odjede z města na záhadný Divoký ostrov, kde najde různá dravá zvířata. A taky přátelství na celý život. Animovaný film od režisérky Nory Twomey, tvůrkyně na Oscara nominovaného snímku Živitel. (Netflix)

To nic, drahá

Psychologický thriller režisérky Olivie Wilde pojednává o Alici, hospodyňce z 50. let minulého století, která žije se svým manželem ve zdánlivě dokonalém vztahu. Záhy však pojme podezření, že její okouzlující muž možná skrývá znepokojivá tajemství. (HBO Max)

Vraždy bez předpisu

Foto: Netflix

Dokument o tom, jak vyšetřovatelé prokázali, že ošetřovatel Charles Cullen na jednotce intenzivní péče zabíjel pacienty. Moc nechybělo a tenhle vrah unikl trestu. Dokument z produkce Netflixu, který ukazuje pravdivý příběh, jímž se inspirovala filmová Dobrá sestra. (Netflix)

Zac Efron: Nohama na zemi – 2. řada

V tomhle pořadu o cestování putuje herec Zac Efron po světě s expertem na wellness Darinem Olienem a zjišťuje, jak žít zdravě a udržitelně. Pokračování oblíbeného cestovatelského dokumentu. (Netflix)

Zachraňte náš tým s Davidem Beckhamem – 1. řada

David Beckham se vrací domů. Po kariéře, která ho vynesla na vrchol světového fotbalu, se nyní vrací zpět ke svým kořenům, do východního Londýna. Zde Davidova fotbalová cesta začala – v Echo Premier League. (Disney+)

Záchranáři L. A. – 6. řada

Foto: Fox Network

Na losangeleskou tísňovou linku volají denně desítky lidí, kteří se ocitli v nouzové situaci. Hasiči, policisté a operátoři musejí nejen pomáhat v těchto nebezpečných momentech, ale zároveň se potýkají s vlastními problémy v soukromí… (Disney+)

Zootropolis+ – 1. řada

V seriálu se vracíme zpět do živého rumrajchu Města zvířat. Šest zábavných epizod rozvíjí příběhy vybraných oblíbených postav oscarového snímku Zootropolis: Město zvířat. Animované dobrodružství pro celou rodinu, které zvládnete za jeden večer. (Disney+)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno