13 výborných česky dabovaných novinek na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Milovníci dabingu zažívají na Netflixu hotové žně, české znění se objevuje hned u několika novinek každý týden. Mezi nejlepší filmy a seriály, ke kterým Netflix uvedl český dabing v posledních dnech, patří překvapivě nová verze kultovní soutěže Agent, dokumenty Dívka z Vatikánu (od režiséra hitu Od koťátek pracky pryč!) nebo basketbalový Redeem Team: Návrat Dream Teamu, moderní filmová adaptace Na západní frontě klid a znepokojivá novinka od režiséra Dahmera a American Horror Story – Vidím vás.

Agent – 1. řada

Nová verze kultovní show, ve které dvanáct soutěžících plní úkoly a snaží se přijít na to, kdo z nich sabotuje ostatním úspěšné plnění misí. Pekelně záludnou soutěží hráče provede novinářka, publicistka a moderátorka zpráv Alex Wagner.

Dívka z Vatikánu: Zmizení Emanuely Orlandi – 1. řada

V roce 1983 zmizela v Římě patnáctiletá Emanuela Orlandi, když se vracela z hudební školy. Ani několik desetiletí nestačilo Vatikánu na objasnění, co se s ní stalo. Od režiséra dechberoucího dokumentu Od koťátek pracky pryč!.

Dobrá sestra

Přetížená sestra z jednotky intenzivní péče bere obětavého nového kolegu jako oporu v práci i v soukromí. Nečekaná smrt pacientky na něho ale vrhne stín podezření. Děsivý kriminální thriller, ve kterém si zahráli Jessica Chastain a Eddie Redmayne. Podle skutečnosti.

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora – 1. řada

Mrazivá hororová kolekce osmi úžasně vizuálně propracovaných příběhů plných hrůzy, kterou vytvořil Guillermo del Toro. Uvolněno bylo již všech osm povídek, každá z nich má rovnou hodinu.

Na západní frontě klid

Sotva sedmnáctiletý Paul jde za první světové války bojovat na západní frontu. Naverbovat se nechal s nadšením, to se ale v brutální realitě zákopů rychle vytrácí. Napínavé drama Edwarda Bergera, ve kterém hraje oceněný Daniel Brühl (Hanebný pancharti).

Od nuly – 1. řada

Umělkyně se v Itálii zamiluje do kuchaře a vydá se s ním na cestu plnou lásky, bolesti, vytrvalosti a naděje přes několik kontinentů, napříč různými kulturami. Romantické drama podle pamětí Tembi Locke, ve kterém to pořádně jiskří. Hrají Zoe Saldaña a Eugenio Mastrandrea.

Před vraždou – 1. řada

Američan odsouzený k trestu smrti, který rád řeší nejrůznější záhady, pomůže mladé britské novinářce vypátrat pohřešovanou kamarádku. Temné krimi drama Stevena Moffata, kde hrají Stanley Tucci a David Tennant.

Půlnoční klub – 1. řada

V hospici pro náctileté pacienty uzavřou členové exkluzivního klubu děsivou dohodu: kdo z nich zemře jako první, dá ostatním znamení ze záhrobí. Tohle infarktové drama vytvořili Mike Flanagan (Dům na kopci, Půlnoční mše) a Leah Fong.

Redeem Team: Návrat Dream Teamu

Po debaklu na olympiádě v roce 2004 si americký mužský basketbalový tým pokouší napravit pověst a urvat zlato na hrách v Pekingu v roce 2008. Film, ve kterém vystoupí Kobe Bryant, LeBron James, Dwyane Wade, Carmelo Anthony, Carlos Boozer nebo Mike Krzyzewski.

Rozbouřená Země – 1. řada

Sopky, tornáda, hurikány nebo zemětřesení očima lovců bouřek, záchranářů, policistů, hasičů i lidí, kteří řádění živlů přežili. Čtyřdílná dokumentární minisérie z produkce Netflixu.

Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer – 1. řada

Sériový vrah Jeffrey Dahmer se ve velmi otevřených rozhovorech přizná k děsivým zločinům a ukáže se, jak znepokojivě funguje narušená psychika člověka. Natočil Joe Berlinger nominovaný na Oscara (Rozhovory s vrahem: Výpověď Johna Waynea Gacyho).

Velká voda – 1. řada

Na Vratislav se v roce 1997 valí ničivá povodeň a radní nemají moc času. Společně s vědci musí jednat a každé jejich rozhodnutí může mít obrovské důsledky. Napínavý polský seriál natočený podle skutečných událostí.

Vidím vás – 1. řada

Zlověstné dopisy, podivní sousedi a děsivé výhrůžky. Rodina se konečně nastěhuje do vysněného domu na předměstí, kde na ně ale čeká hrůzostrašná noční můra. Děsivé drama od Ryana Murphyho a Iana Brennana, ve kterém hrají Bobby Cannavale a Naomi Watts. Podle skutečnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také