Netflix v tomto týdnu uvedl seriálovou novinku 1899, mysteriózní drama od tvůrců německého Dark, které se zařadilo mezi nejdražší seriály této streamovací služby a zároveň se stalo nejdražším německým titulem v historii, jehož rozpočet činil závratných 62 milionů amerických dolarů. V žebříčku deseti nejnákladnějších seriálů z produkce Netflixu (v přepočtu na jednu epizodu) nechybí ani Zaklínač s Henrym Cavillem, britská Koruna, která nedávno vydala již pátou řadu nebo největší hit Netflixu – Stranger Things, jehož zatím poslední sezóna rozhodně na ničem nešetřila.

Dům z karet – 4,5 milionů za epizodu

Frank je ze hry a Claire Underwoodová se naplno ujímá role první ženy v prezidentském úřadě. Lehké to ale mít nebude. Robin Wright a Kevin Spacey vyhráli Zlatý glóbus. Režisér David Fincher a hostující Reg E. Cathey vyhráli cenu Emmy.

Bridgertonovi – 7 milionů za epizodu

Osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových hledá lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Podle úspěšných románů od Julie Quinn. Seriál od Shondy Rhimes (Chirurgové) nominovaný na Emmy. Podle úspěšné romantické knižní série autorky Julie Quinn.

Bloodline – 7,5 milionů za epizodu

Černá ovce rodiny hrozí vyzradit temné rodinné tajemství, a všichni sourozenci tak podstupují náročnou zkoušku. Australský herec Ben Mendelsohn získal cenu Emmy za mistrovský výkon v roli problémového bratra Dannyho Rayburna.

1899 – 7,7 milionů za epizodu

Loď s imigranty, která v roce 1899 míří do New Yorku, změní ze záhadných důvodů kurz a zmatení cestující musí řešit velmi neobvyklou záhadu. Německé drama, za kterým stojí autoři seriálu Dark.

The Defenders – 8 milionů za epizodu

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist spojí síly proti společným nepřátelům a hrozivé konspiraci ohrožující New York City. Marvelovská týmovka, která původně vyšla na Netflixu, je nyní dostupná na Disney+.

Sense8 – 9 milionů za epizodu

Napínavý seriál vypráví o osmi lidech, kteří dokáží navzájem telepaticky prožívat svůj život. Tvůrci seriálu Sense8 se podíleli i na vzniku kultovní trilogie Matrix a televizního seriálu Babylon 5.

Zaklínač – 10 milionů za epizodu

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie. Ve výpravném seriálu o příšerách, magii a osudu podle fantasy od Andrzeje Sapkowského hraje v hlavní roli Henry Cavill.

The Get Down – 11 milionů za epizodu

Talentovaná a energická mládež jižního Bronxu se v roce 1977 rychle řítí za svým snem a píše hudební historii. Hudební drama od Baze Luhrmanna, režiséra letošního hitu Elvis nebo Velkého Gatsbyho.

Koruna – 13 milionů za epizodu

Fiktivní dramatizace skutečných politických událostí a osobních krizí, které přímo ovlivnily život i vládu královny Alžběty II. Držitel cen Emmy a Zlatý glóbus za nejlepší seriál, který vynesl Emmy taky Olivii Colman, Claire Foy a dalším.

Stranger Things – 30 milionů za epizodu

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka. Pocta osmdesátkové sci-fi a hororům, která získala desítky nominací na Emmy.

Rozpočty epizod jsou uvedeny v amerických dolarech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno