Grand Prix: Režisér Mostu a Štěpán Kozub vyrážejí na Formuli 1

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Grand Prix je novou komedií režiséra Jana Prušinovského, která vypráví o tom, jak těžké někdy může být splnit si svůj celoživotní sen. A i když ho máme už na dosah, tak osud pro nás pořád má nějaká nechtěná překvapení.

Nová komedie vypráví příběh dvou bratranců Romana a Emila, kteří se chtějí od jakživa dostat na závody Formule 1. Roman řídí rozpadající se autobazar na kraji města, má tři děti a manželku. Dalo by se říci, že Emil je jeho pravým opakem. Miluje pořádek a o svou autodílnu se stará jako o to nejcennější, co v životě má. Když jednou Emil v televizní soutěži vyhraje vstupenky na Velkou cenu Španělska, netuší, že se jejich výlet za závodem brzy změní na divokou jízdu napříč Evropou. Zvláště když se k nim přidá Štětka, Romanův kamarád a magnet na problémy.

Režie filmu se ujal Jan Prušinovský, který stojí za úspěšnými a diváky oblíbenými komediemi Most! nebo Okresní přebor. V hlavních rolích bratranců se objeví Kryštof Hádek a Robin Ferro. O problémy ve filmu se postará Štěpán Kozub. Obsazení pak doplňují jména jako Anna Kameníková, Miroslav Donutil nebo Tatiana Dyková.

Premiéra filmu proběhne 17. listopadu 2022.


Foto: Falcon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také