12 filmů nebo seriálů, které s sebou přinesl den Disney+

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Streamovací služba myšáka Mickeyho má za sebou historický druhý den Disney+. Ten s sebou přinesl řadu zajímavého obsahu, pro nové předplatitele byla spuštěna slevová akce na první měsíc. Na Disney+ se dostal čtvrtý celovečerní film o Thorovi s podtitulem Láska jako hrom, nové zpracování Pinocchia s Tomem Hanskem od režiséra Roberta Zemeckise, velkou pozornost zasluhuje také minisérie Pistol od slavného Dannyho Boylea, premiéru na Disney+ měl i životopisný seriál Mike o Mikeu Tysonovi. Slušnou porci novinek (pro Netflix nebo HBO Max týdenní standard) doplnila také Auta na cestách od Pixaru, dokumentární série Dospívání nebo hodinové dokumenty o natáčení nového Thora a seriálu Obi-Wan Kenobi.

Auta na cestách – 1. řada

Pixar se vrací do světa Aut se zcela novým původním seriálem. Jednotlivé epizodky vyprávějí příběhy závoďáka Bleska McQueena a jeho nejlepšího kamaráda Buráka, kteří se vydávají na na výlet.

Dospívání – 1. řada

Seriál využívá vyprávění, experimentální a dokumentární film k tomu, aby sledoval jednoho předem vybraného aktéra ve věku 18–21 let, který vypráví svůj příběh z období puberty. Natočila Brie Larson (představitelka Captain Marvel).

Epická dobrodružství s Bertiem Gregorym – 1. řada

Bertie Gregory čelí zuřivosti Jižního oceánu na misi, jejímž cílem je najít a natočit největší známé shromáždění plejtváků myšoků na Zemi. Dokumentární série z produkce National Geographic.


Jak se natáčel Thor: Láska jako hrom

Prostřednictvím důkladných rozhovorů s herci a členy štábu spolu se syrovými, dosud neviděnými záběry z natáčení i mimo něj poodhaluje film ASSEMBLED oponu čtvrtého celovečerního filmu o bohu hromu.

Mike – 1. řada

Osmidílný seriál se zabývá dynamickým a kontroverzním příběhem Mikea Tysona. Věnuje se bouřlivým vzestupům a pádům Tysonovy boxerské kariéry i osobního života a sleduje, jak se z milovaného světového sportovce stal vyvrhel a potom zase miláček.

Obi-Wan Kenobi: Jediův návrat

V tomto hodinovém speciálu se dozvíme více o návratu Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera, tak stejně jako o návratu Ewana McGregora a Haydena Christensena k jejich ikonickým rolím.


Pinocchio

Nová hraná verze milovaného příběhu o dřevěné loutce, která zažívá vzrušující dobrodružství ve snaze stát se skutečným chlapcem. Remake natočil Robert Zemeckis, režisér kultovních filmů i otřesné Čarodějnice z roku 2020.

Pistol – 1. řada

Série založená na Jonesových pamětech vypráví příběh kapely uhrovatých, hlučných děcek z dělnické třídy, která nemají „žádnou budoucnost“. Minisérie od uznávaného režiséra Dannyho Boyla.

Svatební sezóna – 1. řada

Beznadějně romantický Stefan se setkává s charismatickou Katie, a i přes její zasnoubení se synem bohatého realitního magnáta začíná v průběhu léta plného svateb bouřlivý románek. Další seriál z produkce Hulu na Disney+.

Thor: Láska jako hrom

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů.


Tierra Incógnita: Utajená země – 1. řada

Eric se vrátí do Cabo Qwert, aby vyřešil záhadu zmizení svých rodičů. V městečku se setká s přáteli i nepřáteli a bude muset odkrýt tajemství tamějšího strašidelně-zábavního parku. Argentinský hororový seriál.

Zóna: Kdo přežije – 1. řada

Svět je pohlcen pandemií. Jsou stanovena nová pravidla. V katastrofickém virtuálním prostoru zvaném Zóna je lidstvo důkladně testováno. Jihokorejský soutěžní pořad, jedna epizoda týdně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také