18 úžasných filmů na Netflixu s dabingem pro celou rodinu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix rozhodně není největším fanouškem českého dabingu. Originální tituly sice dostávají znění v češtině již pravidelně každý týden, převzatá tvorba ale jez zřídka. Mezi nejlepšími filmy pro celou rodinu, které na Netflixu mají českou zvukovou stopu, najdeme výborný animák Rodina na baterky (od tvůrců Městečka záhad), nedávno uvedenou Mořskou příšeru od režiséra disneyovské Velké šestky nebo třeba původního Spongeboba ve filmu. V nabídce Netflixu nechybí ani Oscarem ověnčený dokument Moje učitelka chobotnice, kultovní Shrek a hraný snímek (Ne)obyčejný kluk, ve kterém se představili Julia Roberts a Owen Wilson.

Apollo 10 1/2: Dítě kosmického věku

Houston v Texasu, rok 1969. Triumfální přistání prvních lidí na Měsíci znovu ožívá v příběhu kluka, co si vysnil vlastní vesmírné dobrodružství.

Asterix: Sídliště bohů

Maličký komiksový hrdina Asterix a jeho přerostlý parťák Obelix se v tomhle animovaném filmu pokusí ubránit svoji galskou vísku před vpádem Římanů.

Bílý tesák

Oddaného vlčáka zavede jeho zvídavost na neuvěřitelná dobrodružství a bude postupně sloužit třem naprosto odlišným pánům.

Croodsovi

Nezkušená pravěká rodina, které zemětřesení zničilo jeskyni, se vydává na strastiplnou cestu za novým domovem.

Klaus

Sobecký pošťák se překvapivě skamarádí se samotářským výrobcem hraček. Do chladného, temného města to přinese tak potřebnou radost.

Kouzelný drak

Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství.

Madagaskar

Havárie lodi způsobí, že se lev, zebra, žirafa a hrošice z newyorské zoo ocitnou na ostrově Madagaskar, který obývají samá podivná stvoření.

Mořská příšera

Malá holka se potají vkrade na loď slavného lovce mořských příšer a oba pak vyrazí na velkolepou plavbu do neprobádaných vod, o které se budou vyprávět legendy.

(Ne)obyčejný kluk

Kluk s vrozenou vadou obličeje, kterého rodiče učili doma, jde poprvé do klasické školy. I když ho tam šikanují, hledá si tam nové kamarády.

Moje učitelka chobotnice

Při natáčení pod mořskou hladinou naváže filmař nečekané přátelství s chobotnicí, která mu poodhalí tajemný svět chaluhového lesa u břehů jižní Afriky.

My Little Pony: Nová generace

Equestrie je sice rozdělená, ale tahle chytrá hrdinka je odhodlaná všechny přesvědčit o tom, že pozemští poníci, pegasové a jednorožci by měli táhnout za jeden provaz.

Rodina na baterky

Vyjeli si na pořádný výlet, ale robotí apokalypsa jim zatla tipec. Teď má Mitchellovic rodinka, ulítlá jako žádná jiná, na krku záchranu celého lidstva.

Shrek

Foto: DreamWorks

Nevrlý obr Shrek se nečekaně spřátelí s legračním oslíkem a společně se pak vydají vysvobodit princeznu ze spárů ohnivého draka.

SpongeBob v kalhotách: Film

Pan Krabs prý ukradl korunu krále Neptuna! SpongeBob a Patrick se proto vydávají na divoké dobrodružství, aby dokázali, že jejich kamarád je v tom nevinně.

Tajný život mazlíčků

Dva hašteřiví psí kamarádi se ve velkém světě musí postavit bandě vzteklých zvířat, co chystají útok na lidi. Asi je nejvyšší čas přestat po sobě štěkat.

Trollové

Když jejich trollí kamarády zajmou hladoví Bergeni, vydají se optimistická princezna Poppy a její mrzutý kamarád Větvík za svým největším dobrodružstvím.

Vivo

Do muziky zblázněný medvídek kynkažu vyrazí na životní cestu, aby splnil důležitý úkol a doručil milostnou píseň od starého kamaráda.

Willy a kouzelná planeta

Na vzdálené planetě čekají malý průzkumník a jeho robotí parťák, až se budou moct vrátit domů. Oba si ale musí dávat pozor na barevné tvory, co pobíhají všude kolem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také