14 nejočekávanějších novinek od Netflixu, které uvidíme v září

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Důvodů, proč zapnout Netflix také v září, jsme našli hned několik. Pokračovat bude jeden z nejoblíbenějších seriálů služby – Cobra Cai svou pátou řadou, nové díly představí také fantasy Winx Saga: Osud. Pozornost si zaslouží očekávaný seriálový thriller Ďábel v Ohiu od scénáristky oblíbeného Castle Rock, volné pokračování dostane drsná islandská kriminálka V pasti nesoucí název V temné pasti, překvapit rovněž může anime Cyberpunk: Edgerunners vycházející ze stejnojmenné počítačové hry. Netflix v září nabídne také originální filmy – komedii Pomsta na druhou s dvojicí oblíbených hereček nebo ambicióznější podívanou Blondýnka o životě Marilyn Monroe.

Ďábel v Ohiu – 1. řada

Psychiatrička chce za každou cenu ochránit mladou pacientku, která utekla ze záhadné sekty. Vezme ji proto k sobě, ale ohrozí tím svoji rodinu i vlastní život. (2. září)

Neslýchané: Závod století

Posádka jachty Australia II vzpomíná na svoji motivaci, odhodlání i inovace, díky kterým se jí v roce 1983 podařilo získat slavný Pohár Ameriky. (6. září)

Antrax jako zbraň

Krátce po útocích z 11. září vyvolají v USA paniku dopisy, které obsahují smrtelný antrax a způsobí velkou tragédii. Dokument o tom, jak FBI celý případ vyšetřovala. (8. září)

V temné pasti – 1. řada

Andri a Hinrika řeší vraždu člena sekty, který asi doplatil na spory s motorkářským gangem. V roce 2013 navíc záhadně zmizela mladá žena. Pokračování seriálu V pasti. (8. září)

Narkosvětci – 1. řada

Obyčejný podnikatel se zapojí do tajné vládní mise na dopadení korejského drogového bosse, který právě dělá špinavý byznys v Jižní Americe. Podle skutečnosti. (9. září)

Cobra Kai – 5. řada

Bitva o ducha All Valley možná skončila, ale válka teprve začíná. Další pokračování série filmů Karate Kid. Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších seriálů Netflixu. (9. září)

Cyberpunk: Edgerunners – 1. řada

V dystopickém světě prolezlém korupcí a plném kybernetických implantátů se nadaný, ale lehkomyslný kluk z ulice snaží stát žoldákem a renegátem v jednom a žít na hraně. (13. září)

Hříchy naší matky

Děti Lori Vallowové zmizí a při pátrání vyjde najevo série podezřelých úmrtí a vražda. Policie se zaměří i na jejího manžela, který spolu s ní očekává brzký konec světa. (14. září)

Pomsta na druhou

Svržená královna nóbl soukromé školy uzavře tajnou dohodu s nevýraznou novou studentkou a pak se obě společně pomstí svým nepřátelům. (16. září)

Winx Saga: Osud – 2. řada

Parta náctiletých se na čarodějné internátní škole Alfea odhodlaně učí ovládat svoje kouzelné schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce. (16. září)

Záchranná mise v thajské jeskyni – minisérie

Fotbalisti z thajského chlapeckého klubu i s asistentem trenéra uvíznou v jeskyni Tham Luang a celý svět rychle spojí síly, aby je zachránil. Podle skutečné události. (22. září)

Blondýnka

Odvážný fiktivní portrét hollywoodské legendy Marilyn Monroe ukazuje její bouřlivý život i cenu, jakou zaplatila za slávu. (23. září)

Lou

Nevrlá samotářka si poklidně žije jenom se svým psem. Když ale za bouře sousedům někdo unese dcerku, pustí se do boje proti přírodním živlům i vlastní temné minulosti. (23. září)

Entergalactic

Jabari je okouzlující umělec na prahu skutečného úspěchu. Po náhodném setkání se svou novou sousedkou, skvělou fotografkou, musí Jabari zjistit, zda si ve svém životě dokáže udělat místo pro lásku. (30. září)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také