10 důvodů, proč jít na Bestii

Přečtěte si

Autor

11. 8. do české distribuce vstupuje snímek Bestie. Podle traileru to vypadá na docela slušný biják postavený čistě na adrenalinu. Jestli se právě rozmýšlíte, na co jít do kina, zde si můžete přečíst deset důvodů, které by vám mohly pomoct se rozhodnout a zvolit právě Bestii.

Příběh

Prvním důvodem je příběh. Z traileru je jasné, že půjde o film, kde se otec snaží chránit rodinu před hrůzami z okolí. Vypadá to tedy na film v němž budou veškeré emoce poháněny tímto prvkem. A to rozhodně nemusí být na škodu.

Horror bez nadpřirozena

Pokud zrovna máte dost démonických přízraků, všech různých potvor ze záhrobí a tak podobně, ale užíváte si strach, tak Bestie může být právě pro vás. Jde totiž o očividně hororově laděný film. Takže s adrenalinem, akcí a strachem o život, zde budou lekačky kráčet ruku v ruce.

Člověk vs. příroda

Tak tohle téma se asi nikdy nevyčerpá. Survival v divočině může být vždycky napínavá podívaná, i když nepůjde zrovna o horrorově stylizovaný film. O některých filmech tohoto žánru si můžete přečíst v článku 6 skvělých filmů z divočiny.

Rodinný survival

Jak jsem zmínil již výše, tohle bude film, kde půjde jistě o ochranu rodiny. Takže pokud film nabídne nějaké silné emoce, jistě půjdou odsud.

CGI

Máte dost filmů, které jsou plné CGI? Ani bych se vám nedivil, kdybyste si od takových filmů chtěli odpočinout. Bestie vypadá na snímek, který bude počítačem generovaných triků využívat docela pomálu.

Akce

Soudě podle traileru to vypadá na film docela našlapaný akcí. Ta navíc působí docela nápaditě, plná spíše praktických efektů než těch počítačem vytvořených.

Ryan Engle

Scénáristou snímku je Ryan Engle. Tenhle chlap spolupracoval na takových filmech, jako jsou NON-STOP (2014) a Cizinec ve vlaku (2018) s Liamem Neesonem. Pokud se vám tyhle filmy líbili, možná se vám bude líbit i Bestie. Vypadá to totiž, že Bestie má podobné rysy (hlavně co se adrenalinu týče) jako právě zmíněné filmy.

Idris Elba

Tady snad není potřeba příliš představovat, o koho jde. Idrise Elbu si jistě mnozí z nás pamatují jako Heimdalla z MCU, nebo třeba detektiva Luthera ze stejnojmenného seriálu. Tenhle herec je jistou zárukou slušné akce. Navíc jde také o herce, který má na kontě 6 nominací na Zlatý Glóbus. To mluví tak trochu samo za sebe.

Baltasar Kormákur

Dalším výrazným jménem stojícím za Bestií je Baltasar Kormákur. Tedy režisér, který natočil například Everest (2015). I tenhle životopisný snímek nabídl adrenalin, skvělé provedení a velkou spoustu emocí. Pokud se vám Everest líbil i právě díky těmto aspektům, můžete dát Bestii také šanci.

Soundtrack od Stevena Price

Posledním jmenovaným a také posledním důvodem, proč jít na Bestii, je Steven Price. Skladatel, který pracoval na filmech jako Baby Driver (2017), Sebevražedný oddíl (2016) nebo Železná srdce (2014). Ale hlavně jde o skladatele, který si vysloužil Oscara za soundtrack ke Gravitaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také