22 novinek, které Netflix přidá v tomto týdnu do nabídky

Foto: Pořád jsem to já (Sony Pictures Classics), Resident Evil: Lék (Netflix), Bolí to jako čert (Netflix)

Netflix čeká poměrně perný týden. Do jeho obsahu zamíří řada zajímavých novinek, mezi nimiž nechybí dokumentární tituly Jak se mění vědomí, Vrah mé dcery nebo Bolí to jako čert. Filmovou nabídku obohatí snímky o závažných nemocech, Obyčejná láska s Liamem Neesonem a Pořád jsem to já se skvělou Julianne Moore. Netflix chystá uvedení také očekávaného seriálu Resident Evil: Lék, animované série Kung Fu Panda: Dračí rytíř nebo dobře obsazeného originálního filmu Pýcha a přemlouvání. V sobotu se navíc dočkáme českého dokumentu o významném českém režisérovi Karlovi Zemanovi.

Paula a Jojo

Nejlepší kámošky Paula a Jojo si v Berlíně užívají single život. Divoké randění ale skončí, když se Jojo zamiluje. A Paula se pak všemožně snaží překazit její svatbu. (11. července)

Údolí mrtvých

Během španělské občanské války narazí skupinka zapřisáhlých nepřátel na zombíky, kteří vznikli při experimentech nacistů, a musí táhnout za jeden provaz. (11. července)

Jak se mění vědomí – minisérie

V tomhle dokumentárním seriálu zkoumá publicista Michael Pollan historii a způsoby užívání LSD, psilocybinu, extáze, mezkalinu a dalších psychedelik. (12. července)

Vrah mé dcery

Foto: Netflix

Otec, který se po celá desetiletí snažil dostat vraha svojí dcery před francouzský a německý soud, se nakonec uchýlí k drastickým krokům. Dokument o skutečném zločinu. Boj Andrého Bamberskiho za spravedlnost pro dceru Kalinku. (12. července)

Bolí to jako čert – 1. řada

Dokumentární drama o nečistém prostředí thajského boxu. I ve sportu, který je o cti a férovém boji, se totiž prodávají zápasy a nelegální sázky jedou ve velkém. (13. července)

D. B. Cooper: Kde je mu konec?

V roce 1971 se únosce na palubě letadla zmocní balíku peněz a pak za letu vyskočí s padákem. Po pár desítkách let se pořád neví, kdo to tenkrát vlastně byl. (13. července)

Dřevo nad zlato – 2. řada

Foto: Netflix

Ostřílený dřevorubec a jeho parta zápasí s živly a nespolehlivým vybavením, aby na ostrově Vancouver natěžili drahocenné dřevo a dostali ho na trh. (13. července)

Nikdy nepřestávejte snít: Život a odkaz Šimona Perese

Foto: Netflix

V politice usiluje většina lidí o moc. On toužil po míru. Vliv a charakter Šimona Perese sehrály důležitou roli při budování i ochraně Izraele. (13. července)

Pod žhavým sluncem Amalfi

Vincenzo a Camilla se dali dohromady loni v Riccione. Teď se znovu setkávají a vyráží na dovolenou na malebné Amalfinské pobřeží. Jak silná je jejich láska? (13. července)

Výjimečná právnička U Jong-u – 1. řada

Geniální právnička U Jong-u právě nastoupila do špičkové právnické firmy, a i když má poruchu autistického spektra, nebojí se žádné výzvy v soudní síni ani v životě. (13. července)

Kung Fu Panda: Dračí rytíř – 1. řada

Legendární bojovník Po spojí síly s drsnou anglickou rytířkou a vydá se s ní na velkou výpravu zachránit magické zbraně, napravit svoji reputaci a taky zachránit svět. (14. července)

Obyčejná láska

Celoživotní lásku manželského páru prověří rok plný strastí spojených s diagnózou a léčbou rakoviny prsu. (14. července)

Resident Evil: Lék – 1. řada

Smrtící vir, který kdysi unikl z laboratoře, způsobil na světě úplnou apokalypsu. Jade Wesker se teď proto snaží zničit její viníky a zároveň přežít v boji s nakaženými. (14. července)

Alba – 1. řada

Alba se probudí na pláži, zjevně znásilněná, ale nepamatuje si, co se v noci přesně stalo. Pak se dozví, že pachatelé jsou kámoši jejího přítele. (15. července)

Farzar – 1. řada

Princ Fichael žije v lidské kolonii na mimozemské planetě a slíbí, že odsud vyžene všechno zlo. Pak ale zjistí, že největší padouch ze všech je jeho vlastní otec. (15. července)

Kouzelníček

Kouzelník z malého města, kterému je fotbal úplně ukradený, musí dovést svůj tým až do finále turnaje. Jinak si ho jeho milovaná prostě nevezme. (15. července)

Mami, nedělej to! – 1. řada

Šedesátiletá žena se po manželově smrti rozhodne, že nastal čas znovu se zamilovat – k radosti i zlosti jejích dvou dcer. Podle skutečného příběhu. (15. července)

Pořád jsem to já

Šťastně vdaná profesorka lingvistiky a máma od tří dětí zjistí, že trpí Alzheimerovou nemocí, která jí silně zkomplikuje kariéru i vztahy s rodinou. (15. července)

Pýcha a přemlouvání

Anna Elliotová se kdysi nechala přesvědčit, aby si nebrala fešáka ze skromných poměrů. Po osmi letech na něj ale narazí znovu a pravá láska možná dostane druhou šanci. Dakota Johnson ve vtipné adaptaci románu Jane Austenové. (15. července)

Sny o druhé svatbě – 1. řada

Žena se chce pomstít vypočítavé milence bývalého manžela. K ďábelskému plánu pak zneužije exkluzivní seznamku, která se stará výhradně o zámožné klienty. (15. července)

Vesnická královna – 1. řada

Pořadatelka večírků se po deseti letech vrací z Nairobi do rodné vesnice, kde se musí vypořádat se svojí minulostí i s hrozbou, že jí těžební firma zničí domov. (15. července)

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokument o životě a díle režiséra Karla Zemana, který se věnuje jeho úspěchům v oblasti zvláštních efektů a animace. (16. července)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne