HBO Max po čtyřech měsících plní přání fanoušků a v podobě restů přidává do obsahu dlouho slibované tituly. Diváci se dočkali Fresh Prince s mladičkým Willem Smithem, Lovců duchů (prozatím jen prvních osm sérií), Prolhaných krásek, jedenácti řad parodického Robot Chicken nebo Upířích deníků (na zbylé dvě sezóny se stále čeká). Do nabídky se dostaly i vítané filmové pecky, ať už původní Den nezávislosti z dílny Rolanda Emmericha, srdceryvné drama Chlapec v pruhovaném pyžamu, šokující Parfém: Příběh vraha, kultovní Vymítač ďábla a mnoho dalších.

Den nezávislosti

Když na Zemi přistanou mimozemšťané, není pochyb o tom, že bude lidská rasa během několika dnů vyhlazena… Pokud jim v tom ti, kterým se dosud podařilo přežít, nedokáží jen se svou podřadnou výzbrojí, důvtipem a odvahou zabránit.

Fresh Prince – 6 řad

Foto: Warner Bros. Television Studios

Život zámožné rodiny Banksových se obrátí vzhůru nohama, když se do jejich vily v Bel-Air nastěhuje protřelý příbuzný z Filadelfie Will. Mladičký Will Smith ve své průlomové roli.

Hříšníci – 2 řady

William H. Macy hraje Franka Gallaghera, hrdého svobodného otce šesti chytrých, pracovitých a samostatných dětí. Nejsou jako ostatní rodiny, které znáte, ale ani v nejmenším se za to nestydí…

Chlapec v pruhovaném pyžamu

Osmiletý syn nacistického důstojníka se náhodou setká se stejně starým Shmuelem, židovským vězněm z nedalekého koncentračního tábora. Bruno netuší, co se za ostnatým drátem děje, ale když se chlapci skamarádí, zvolna začíná chápat hrůzy války.

Chyť mě, když to dokážeš

Ostřílený federální agent (Tom Hanks) pronásleduje Franka Abagnalea mladšího (Leonardo DiCaprio), který před svými 19. narozeninami úspěšně zpronevěřil miliony dolarů v šecích, zatímco působil jako pilot společnosti Pan Am, lékař a právník.

Královna

Foto: Pathé Distribution

Osm dní, které otřásly monarchií. Oscarová Helen Mirren v titulní roli britského filmu, nabízejícího fascinující pohled do zákulisí britské moci po tragické smrti princezny Diany.

Lovci duchů – 8 řad

Foto: Warner Bros. Television

Když byli Sam a Dean Winchesterovi chlapci, přišli o matku kvůli záhadné a démonické nadpřirozené síle. Jejich otec z nich proto vychoval vojáky.

Musíme si pomáhat

Foto: Bontonfilm

Manželé Čížkovi za druhé světové války ukryjí v tajné spíži židovského uprchlíka. Čížek si uvědomuje nebezpečí, do něhož přivedl své okolí, a umírá strachy. Blíží se konec války a hrozí mu nebezpečí jak od Němců, tak od spoluobčanů.

Parfém: Příběh vraha

Foto: DreamWorks

V 18. století se v Paříži narodil Jean-Baptiste Grenouille, chlapec s mimořádným čichem. Aby vytvořil jedinečný parfém, musí získat 13 esencí z těl krásných panen. Výjimečný film režíroval Tom Tykver, hrají Ben Whishaw a Dustin Hoffman.

Prolhané krásky – 7 řad

Foto: ABC TV Network

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná…

Před půlnocí

Jesse a Celine se poprvé potkali před úsvitem jako dvacetiletí, podruhé, když jim bylo třicet. Teď je jim něco přes čtyřicet a před půlnocí zhodnotí nejen minulost, ale i současnost a budoucnost. Obzvlášť tu, která se týká rodiny a lásky.

Radio Flyer

Dva bratři přijdou s fantastickým řešením, jak uniknout násilnickému otčímovi v tomto dojemném dramatu. Společně naplánují útěk mladšího z nich ve speciálním vozíku, který mu umožní vzlétnout.

Ray

Foto: Universal Pictures

Snímek Ray vypráví pozoruhodný příběh jednoho z amerických hudebních géniů – Raye Charlese (Jamie Foxx). Sledujte jeho vzestup, od skromných začátků na jihu, odkud se dostal na vrchol amerických hitparád.

Robot Chicken – 11 řad

Bláznivý, zábavný a mnoha cenami Emmy ověnčený animovaný seriál Setha Greena, který paroduje televizní pořady, filmy, hry a komiksy. Nikdo a nic není v bezpečí!

Stanfordský vězeňský experiment

Film zachycuje kontroverzní psychologický experiment z roku 1971, kterého se zúčastnilo 24 studentů Stanfordovy univerzity. Poté, co byli ve falešném vězení rozděleni na dozorce a vězně, se svých rolí chopili až do krajnosti.

Upíří deníky – 6 řad

Foto: Warner Bros. Television

Příběh dvou upířích bratrů, kteří jsou posedlí krásnou dívkou z městečka, mezi jehož obyvateli tajně žijí nadpřirozené bytosti. Na začátku seriálu se Stefan a Damon Salvatorovi vracejí do rodného Mystic Falls ve Virginii, oba z velmi odlišných důvodů.

Vymítač ďábla

Kouzelná dvanáctiletá dívka se náhle začne chovat jako posedlá a později se ukáže, že opravdu je. Aby jí démona zbavili, přistoupí dva knězi ke zcela vyjímečnému rituálu vymítání, ďábelská posedlost však vzdoruje brutálním protiútokem…

V zajetí démonů 2

Manželský pár Ed a Lorraine se opět pouští do vyšetřování dalšího případu nadpřirozených aktivit. Lorraine si sice chtěla dát od psychicky náročného povolání na čas pauzu, ale její manžel Ed ji přemluví k cestě do severního Londýna…

Zákon gangu: Mayové – 4. řada

Foto: FX Network

Pokračování ságy sleduje někdejšího premianta EZ Reyese, který je čerstvě propuštěn z vězení a stává se členem klubu Mayů na kalifornsko-mexické hranici, kde je nucen přijmout novou identitu zločince.

Zrození šampiona

Quinton Aaron představuje abnormálně velkého teenagera, který se z dítěte ulice promění v hvězdného sportovce. Vzestupu dosáhne díky laskavosti dynamické ženy, která mu nabídne stálý domov, péči rodiny a možnost plnit si své sny.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno