15 předních originálů Netflix, které uvidíme v srpnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix v srpnu nabídne další ohňostroj vlastních pořadů, filmů a seriálů. Diváci se mohou těšit na nové dokumentární přírůstky ze série Neslýchané, chybět nebude ani temná kriminální minisérie Právě jsem zabil tátu nebo premiérová řada Já jsem vrah. Nabídku filmů z produkce Netflixu doplní asijská akční šleha Carter, hororová komedie Denní směna s Jamie Foxxem nebo nebo další hvězdná komedie Čas na sebe, ve které se představí Kevin Hart a Mark Wahlberg. Seriáloví fanoušci zcela jistě ocení komiksového Sandmana, jihokorejskou Ukázkovou rodinu nebo finální řadu Zámku a klíče.

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 – minisérie

Festival ve Woodstocku v roce 1969 sliboval mír a hudbu. Jeho obnovená verze po třiceti letech se ale nesla ve znamení nepokojů a brutality. Proč se to celé tak zvrtlo? Dokumentární minisérie. (2. srpna)

Carter

Vzbudil se, ale nic si nepamatuje. A tajemný hlas mu ze zařízení v uchu našeptává, aby vyrazil zachránit rukojmí. Za každou cenu. Dynamický thriller v režii Jung Byung-gila. (5. srpna)

Sandman – 1. řada

Po letech věznění se král snů Morfeus vydává na pouť mezi světy, aby našel, co mu bylo ukradeno a obnovil svoji moc. Na adaptaci kultovního komiksu se podílel a produkoval ji autor Neil Gaiman. Sen hraje Tom Sturridge. (5. srpna)

Vzestup Želv Ninja: Film

Děsiví tvorové z jiného vesmíru rozpoutají na Zemi peklo a želví kluky čeká zkouška, která pořádně prověří jejich tajemné nindžovské schopnosti. Naprosto úžasné dobrodružství pro celou rodinu. (5. srpna)

Právě jsem zabil tátu – minisérie

Anthony Templet zastřelil svého otce a vůbec to nepopírá. Důvody jeho činu jsou ale složité a jejich dosah jde daleko za rámec samotné rodiny. Strhující dokumentární seriál o skutečném zločinu. (9. srpna)

Temná škola – 1. řada

V téhle sbírce duchařských příběhů natočených zkušenými režiséry hororů z Thajska potkáte na školních chodbách hrůzy, jaké se nedají ani popsat. Pro milovníky hororových povídek. (10. srpna)

Zámek a klíč – 3. řada

Tři sourozenci s mámou se po otcově vraždě nastěhují na jeho rodové sídlo. Objeví kouzelné klíče, které odemykají nové schopnosti – a tajemství. Tenhle záhadný magický příběh vznikl podle velmi úspěšných a uznávaných komiksů. (10. srpna)

DOTA: Dračí krev – 3. kniha

Rozpolcený, ale odvážný Dračí rytíř musí využít sílu draka, kterou v sobě nosí, aby porazil zabijáckého démona. Výpravná fantasy podle online hry. Z dílny Ashleyho Millera, který napsal scénář k filmům X-Men: První třída nebo Thor. (11. srpna)

Denní směna

Lovec upírů z Los Angeles má týden na to, aby dal dohromady peníze na školné a rovnátka pro svoje dítě. Vydělat si dost pro něj ale může být otázka života a smrti. Akční hororová komedie, ve které si Jamie Foxx zběsile zabojuje po boku Davea Franca. (12. srpna)

Ukázková rodina – 1. řada

Profesor věčně bez peněz omylem okrade kartel. A jak teď má ochránit rodinu, která se mu rozpadá? No, bude se muset dát na pašování drog. Jihokorejská kriminální série. (12. srpna)

Neslýchané: Přítelkyně, která neexistovala

Manti Te’o hrával americký fotbal za tým Notre Dame i v NFL. Když ale vyšlo najevo, že měl přes internet tajný vztah, život i slibná kariéra se mu rozpadly pod rukama. Šestý díl dokumentární série Neslýchané. (16. srpna)

Ozvěny – 1. řada

Jednovaječná dvojčata Leni a Gina se před lety tajně prohodila a předstírají, že jsou ta druhá. Jejich svět se ale zhroutí, když se jedna z nich ztratí. Napínavý seriál s Michelle Monaghan. (19. srpna)

Neslýchané: Vzestup a pád značky AND1

Vlivná značka AND1, inspirovaná newyorským streetballem, proměnila místní legendy na hřišti v mezinárodní ikony. Proč tedy skončila? Další díl ze skvělé série Neslýchané. (23. srpna)

Čas na sebe

Když je jeho rodina pryč, užívá si oddaný otec v domácnosti poprvé po letech volna a připojí se ke svému starému kamarádovi, který pořádá divoké narozeninové dobrodružství. Kevin Hart a Mark Wahlberg v hlavních rolích komedie. (26. srpna)

Já jsem vrah – 3. řada

Foto: Netflix

V tomhle dokumentárním seriálu podávají vězni odsouzení k trestu smrti za vraždu přímé výpovědi o svých zločinech. Tentokrát pouze šest nových epizod a šest neuvěřitelných příběhů. (30. srpna)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také