12 očekávaných novinek od Netflixu, které uvidíme v červenci

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix má před sebou jeden ze svých nejsilnějších měsíců všech dob. Do finále jdou Stranger Things 4 (téměř čtyřhodinová nálož ve dvou posledních epizodách), v druhé polovině měsíce pak dojde na nejdražší snímek Netflixu v historii – akční thriller The Gray Man (natáčel se i v Praze), ve kterém se utkají Ryan Gosling a Chris Evans. Premiéru bude mít také animák Mořská příšera od režiséra disneyovské Velké šestky, nový Resident Evil seriál a hned několik silných dokumentů.

Stranger Things 4. řada (2. část)

Těsně před jarními prázdninami se do Hawkinsu vrací temnota. Čeká nás nová porce hrůz, děsivých vzpomínek a taky úplně nové nebezpečí, ze kterého tuhne krev v žilách. Poslední dvě epizody této řady. (1. července)

Nejdelší noc – 1. řada

Ozbrojenci obklíčí věznici pro duševně choré a chtějí z ní sebrat jednoho sériového vraha. Nakonec se strhne boj, jaký ani ve snu nečekali. Jako dozorce v tomhle thrilleru září Alberto Ammann z Narcos. (8. července)

Mořská příšera

Malá holka se potají vkrade na loď slavného lovce mořských příšer a oba pak vyrazí na velkolepou plavbu do neprobádaných vod, o které se budou vyprávět legendy. Od oceněného tvůrce filmů Odvážná Vaiana a Velká šestka. (8. července)

Jak se mění vědomí – minisérie

V tomhle dokumentárním seriálu zkoumá publicista Michael Pollan historii a způsoby užívání LSD, psilocybinu, extáze, mezkalinu a dalších psychedelik. Dokumentární seriál podle slavného bestselleru Michaela Pollana. (12. července)

Vrah mé dcery

Foto: Netflix

Otec, který se po celá desetiletí snažil dostat vraha svojí dcery před francouzský a německý soud, se nakonec uchýlí k drastickým krokům. Dokument o skutečném zločinu. Boj Andrého Bamberskiho za spravedlnost pro dceru Kalinku. (12. července)

D.B. Cooper: Kde je mu konec? – minisérie

V roce 1971 se únosce na palubě letadla zmocní balíku peněz a pak za letu vyskočí s padákem. Po pár desítkách let se pořád neví, kdo to tenkrát vlastně byl. (13. července)

Kung Fu Panda: Dračí rytíř – 1. řada

Legendární bojovník Po spojí síly s drsnou anglickou rytířkou a vydá se s ní na velkou výpravu zachránit magické zbraně, napravit svoji reputaci a taky zachránit svět. (14. července)

Resident Evil: Lék – 1. řada

Smrtící vir, který kdysi unikl z laboratoře, způsobil na světě úplnou apokalypsu. Jade Wesker se teď proto snaží zničit její viníky a zároveň přežít v boji s nakaženými. (14. července)

Pýcha a přemlouvání

Anna Elliotová se kdysi nechala přesvědčit, aby si nebrala fešáka ze skromných poměrů. Po osmi letech na něj ale narazí znovu a pravá láska možná dostane druhou šanci. Dakota Johnson ve vtipné adaptaci románu Jane Austenové. (15. července)

The Gray Man

Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. Akční thriller od bratrů Russoových, ve kterém září Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas a Regé-Jean Page. (22. července)

Nejnenáviděnější chlap na internetu – 1. řada

Foto: Netflix

Odhodlaná matka chce odstranit z pornostránek fotky svojí dcery a pustí se do drsného online tažení proti bezohlednému zakladateli webu, který intimní fotky zneužívá. (27. července)

Opuštěný – 1. řada

Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění. Neil Patrick Harris v hlavní roli. (29. července)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také