11 vítaných novinek na HBO Max za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jak už je zvykem, nabídka HBO Max se za poslední týden rozrostla o dalších několik titulů. Mezi nimi nenajdeme žádnou žhavou novinku studia Warner Bros., zajímavé kousky ale rozhodně nechybí. HBO Max přidalo kultovní sitcom Alf (pouze s českými titulky), ještě kultovnějšího Čaroděje ze země OZ (1939), dva české snímky Lidice a Návrat idiota, dokumentární minisérii Na konci světa a zbylé řady oblíbených seriálů Tráva a animovaného Vlaku Nekonečna. Celkem jsme našli jedenáct novinek, které stojí za pozornost.

Alf – 4 řady

Foto: Warner Bros. Television Studios

Členové obyčejné rodiny se ocitnou v neobyčejné situaci, když v jejich garáži přistane mimozemská bytost a stane se jedním z nich. Kultovní sitcom pro celou rodinu. Momentálně ovšem bez českého dabingu.

Čaroděj ze země Oz

Foto: Metro-Goldwyn-Mayer

Do nádherného světa muzikálové fantazie, barev a iluzí vstupuje dívka z Kansasu, kterou tornádo odneslo „za duhu“ do pohádkové země Oz. Během hledání „naplnění tužeb svého srdce“ zjistí, že domov je nadevše…

Lásce na stopě

Foto: Miramax Films

Jednoho dne potkal Jonathan při vánočních nákupech Saru. Oba chtěli koupit tentýž poslední pár černých rukavic. Ten den prožili spolu. Pro něj to byla láska na první pohled, pro ni zase osud…

Letci z Tuskegee

Foto: HBO

„Bojující devětadevadesátá“ byla první letka amerických bojových pilotů, ve které během druhé světové války bojovali Afroameričané. Museli však dokázat, že na to mají, a že jsou silnější, tvrdší, chytřejší a lepší letci, než ostatní piloti.

Lidice

Příběh Lidic je příběhem lidí, kteří se absurdní náhodou připletli do cesty „dějinám“. Tvůrci nejdou cestou klasického válečného filmu, tragédii přiblíží skrz mezilidské vztahy, a to zejména lásku, která stojí na počátku celého příběhu.

Mikrokosmos

Foto: Eurimages

Umělecký dokument Mikrokosmos, který je výsledkem dlouholeté práce biologů Clauda Nuridsanyho a Marie Pérennouové, nabízí pohled do prostředí malých tvorů (většinou z říše hmyzu), obývajících obyčejnou louku na francouzském venkově.

Na konci světa

HBO a Teton Gravity vám přinášejí čtyřdílný dokumentární seriál, který sleduje akční sportovce při neskutečných výkonech v odlehlých, obdivuhodných a často nebezpečných oblastech po celém světě.

Návrat idiota

Foto: Česká televize

Tragikomický milostný příběh mladíka, který se vrací z léčebny ke svým jediným blízkým, kteří o jeho existenci neměli zdání. Mají svůj život a své vztahy. Vztahy tak propletené a zapeklité, že v nich František uvízne jako v síti.

Show začíná

Foto: Pathé Distribution

Pravdivý příběh jedné z nejvýstřednějších dam londýnské předválečné smetánky a jejího divadla Windmill. V hudební komedii hrají Judi Dench, Bob Hoskins nebo Kelly Reilly. Natočil slavný režisér Stephen Frears.

Tráva – 7. a 8. řada

Foto: Showtime Networks Inc.

Komediálně laděný seriál vypráví o osamělé matce Nancy, která po manželově smrti začne pokoutně prodávat marihuanu, aby uživila rodinu. A přitom nakoukne do lecjakých tajemství skrývajících se za domovními dveřmi sousedů…

Vlak Nekonečna – 2. řada

Když cestující v tomto animovaném seriálu nastoupí do záhadného interdimenzionálního vlaku, musí procházet různými podivnými světy, řešit hádanky a zápasit s příšerami, aby nalezl cestu zpátky domů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také