10 prozatím nejsledovanějších filmů na Netflixu v roce 2022

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mezi deseti nejsledovanějšími filmy na Netflixu v Česku v tomto roce se nacházejí hned tři tuzemské tituly. Na deváté příčce umístěný Kurz manželské touhy, sedmý Deníček moderního fotra a komedie Patrika Hartla, která celému žebříčku vládne, Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Nejvyšší sledovanost v kategorii originálů Netflix hlásí akční podívaná pro celou rodinu Projekt Adam, v těsném závěsů následuje hvězdná komedie K zemi Hleď! a dokumentární film Podvodník z Tinderu. Žebříček byl sestaven podle dat ze serveru FlixPatrol.

10. Někde mezi

Foto: Paramount Pictures

Při tragické nehodě přišla o milovaného kluka. Teď ale začíná mít pocit, že od něj ze záhrobí dostává různá znamení. Milostný příběh o dospívání podle románu pro mladé od Marca Kleina. Hrají Joey King (Stánek s polibky) a Kyle Allen.

9. Kurz manželské touhy

Pět manželských párů vyrazí do luxusního resortu, kde chtějí svým vztahům dodat novou jiskru. Jejich milostnou vášeň ale nejspíš brzy zchladí policejní vyšetřovatelé. Ve filmu Radka Bajgara hrají Vojtěch Kotek nebo Jiří Bartoška.

8. Životní trefa

Basketbalový skaut je na dně. Pak ale ve Španělsku narazí na výjimečného hráče a rozhodne se všem ukázat, že na NBA má nejen jeho objev, ale pořád ještě i on sám. Adam Sandler v jednom z nejlepších filmů od Netflixu v tomto roce.

7. Deníček moderního fotra

První potomek je na světě a spisovatel si musí vzít otcovskou dovolenou. Rodičovské povinnosti mu ale dají zabrat o dost víc, než čekal. Jiří Mádl a Tereza Ramba v usměvavé komedii věnované všem rodičům.

6. Ježek Sonic

Šerif z malého města pomáhá mimozemskému ježkovi uniknout před šíleným doktorem, který chce jeho nadzvukovou rychlost využít k ovládnutí světa. Videoherní adaptace s Jimem Carreym v roli hlavního záporáka.

5. Maturitní ročník

Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. Přidrzlá komedie, ve které hraje Rebel Wilson v roli ušité na míru.

4. Podvodník z Tinderu

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. Další šokující dokument od tvůrkyně neméně úspěšného Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka.

3. K zemi hleď!

Dva astronomové vyrážejí na mediální turné, aby varovali lidstvo před smrtící kometou, která se řítí přímo na planetu Zemi. Zdá se ale, že to nikoho nezajímá. Hvězdami nabitá satira o konci světa.

2. Projekt Adam

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. Ryan Reynolds ve svém nejlepším Netflix filmu.

1. Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Čtyři staří kamarádi se rozhodnou nakopnout svoje monotónní a ne zrovna šťastné životy, a tak uzavřou sázku, která spustí sérii nečekaných událostí. Patrik Hartl natočil adaptaci vlastní knihy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také