10 nejlepších novinek na Netflixu s českým dabingem z poslední doby

Foto: Návrat královny, Včela na mušce, Mořská příšera (vše Netflix)

Ani v červnu a zkraje července nepřišli diváci o slušnou porci Netflix novinek v českém dabingu. Toho se naštěstí dočkaly i kvalitní tituly, mezi nimiž nechybí výborné dokumenty, seriály ani filmová tvorba. V českém znění si například můžeme pustit dechberoucí minisérii o americké sektě Modlit se, poslouchat, neodmlouvat, animák od režiséra disneyovské Velké šestky Mořská příšera nebo třetí řadu úspěšného superhrdinského seriálu Umbrella Academy. Netflix v češtině nabízí také horkou dokumentární krimi novinku Ta dívka z fotky nebo komediální minisérii Včela na mušce se stále geniálním Rowanem Atkinsonem.

Co se skrývá v mazlíčcích – 1. řada

Foto: Netflix

Seznamte se s úžasnými tvory z celého světa a podívejte se, co všechno naši zvířecí parťáci dokážou a cítí. Seriál o hafanech, kočkách a dalších mazlíčcích. Dokumentární seriál o superschopnostech domácích mazlíčků, který namluvil Hugh Bonneville ze seriálu Panství Downton.

Gladbeck: Únos rukojmích

Je srpen roku 1988 a dva ozbrojení bankovní lupiči drží německou policii 54 hodin v šachu při dramatu s rukojmími, které skončí přestřelkou. Konečný účet – tři mrtví. Dokument poskládaný z autentických videozáznamů skutečného zločinu. Natočil držitel Německé televizní ceny Volker Heise.

Král Stonks – 1. řada

Ambice mu nikdy nechyběly. A když se pak rozhodne za každou cenu rozjet ten nejlepší start-up, neváhá podvádět a lhát, aby se vyšplhal na vrchol pomyslného žebříčku. Temný komediální seriál z německé produkce.

Modlit se, poslouchat, neodmlouvat – 1. řada

Dokumentární seriál o vzestupu Warrena Jeffse v církvi známé pod zkratkou FLDS a jeho neuvěřitelných zločinech. Investigativní dokumentární seriál o skutečných zločinech v režii producentky Rachel Dretzin, která získala cenu Emmy.

Mořská příšera

Malá holka se potají vkrade na loď slavného lovce mořských příšer a oba pak vyrazí na velkolepou plavbu do neprobádaných vod, o které se budou vyprávět legendy. Napínavé animované dobrodružství pro celou rodinu od oceněného tvůrce filmů Odvážná Vaiana a Velká šestka.

Návrat královny – 1. řada

Proslavil se v Paříži jako krejčí a drag queen. Po několika desetiletích se teď vrací do rodného Polska, aby se usmířil s dcerou. V tomhle hřejivém rodinném dramatu o pokání hrají Andrzej Seweryn, Maria Peszek a Kova Réa.

Ta dívka z fotky

U silnice zemře žena a zanechá po sobě syna a muže, který je údajně její manžel. Dokument o velké záhadě, která vám pořádně pocuchá nervy. Strhující dokumentární seriál o skutečném zločinu.

Umbrella Academy – 3. řada

Tým je zpátky v akademii a čelí nové partě sourozenců Hargreevesových. Ve městě začíná rozsévat chaos tajemná síla. Nová řada jednoho z nejpopulárnějších seriálů na Netflixu, ve kterém hrají Robert Sheehan (Misfits) nebo Elliot Page.

Včela na mušce – 1. řada

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. Téměř němá komedie, ve které se Rowan Atkinson stará o cizí dům a bojuje přitom s dotěrnou včelou.

Životní trefa

Basketbalový skaut je na dně. Pak ale ve Španělsku narazí na výjimečného hráče a rozhodne se všem ukázat, že na NBA má nejen jeho objev, ale pořád ještě i on sám. Pohodový film, ve kterém hraje Adam Sandler.