13 známých filmů právě zavítalo na Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Na začátku června zavítalo na Netflix kolem třinácti filmů. Do nabídky se vrátily tituly, které službu už před nějakým časem opustily (Nolanův Interstellar, hororová Annabelle, Trestanec s hvězdou Hry o trůny) a několik čerstvých novinek v podobě starších snímků – Poslední pevnost, Střelec v ohrožení nebo Dvě tváře lásky. Palec nahoru zaslouží přidání Hry peněz režisérky Jodie Foster, divoké komedie Chlapi sobě, válečné Základny, která dosud neměla českou premiéru nebo originální sci-fi Predestination, jež by si rozhodně neměl nechat ujít žádný fanoušek žánru.

Annabelle a Annabelle 2: Zrození zla

Muž sežene naprosto dokonalý dárek pro manželku. Jenže tahle krásná a vzácná panenka jim nakonec moc radosti nepřinese. Filmy ze série V zajetí démonů.

Dvě tváře lásky

Foto: TriStar Pictures

Rose Morgan je profesorka středního věku, kterou už nebaví být sama. Proto přijímá nabídku vzít si kolegu, který má ale zájem jen o její mysl. Barbra Streisand a Jeff Bridges v povedené komedii.

Hra peněz

Obyčejný chlap vtrhne v přímém přenosu do studia, kde se natáčí pořad o investování, a vezme si moderátora jako rukojmí. Kvůli jeho radám totiž přišel o všechno. Film natočila Jodie Foster.


Chlapi sobě

Parta kámošů, co se znají celý život, má šanci vyhrát v soutěži pořádný balík. Plní spolu absurdní úkoly a u toho zjistí, o čem je opravdové přátelství. Divoká komedie režiséra Joshe Duhamela.

Interstellar

Lidstvo balancuje na pokraji záhuby, a skupina astronautů proto zamíří do červí díry hledat jinou obyvatelnou planetu. Velkolepá podívaná z dílny Christophera Nolana.

Mia a bílý lev

Malá holka se v Jižní Africe skamarádí s mládětem bílého lva. Situace se ale zkomplikuje a oba musí vyrazit do divočiny na dlouhou cestu za svobodou. Rodinný film.


Noční můry z temnot

Skupinka koledníků se o Halloweenu schová před partou chuligánů do strašidelného domu, kde objeví knihu děsivých příběhů, které se začnou opravdu odehrávat. Z produkce Guillerma del Tora.

Poslední pevnost

Foto: DreamWorks

Za odepření poslušnosti se generál a hrdina dostane do vojenského vězení vedeného pragmatickým správcem. Souboj vůlí obou mužů začíná. Hvězdně obsazená kriminálka.

Predestination

Elitní agenti cestují v čase, aby zabránili různým zločinům. A jeden z nich teď musí překazit děsivý teroristický útok v New Yorku. Neprávem opomíjená komorní sci-fi s Ethanem Hawkem.

Střelec v ohrožení

Foto: Sony Pictures Home Entertainment

Nájemný zabiják se z odpočinku naposledy vrací na scénu. Mise se mu vymkne z rukou, nečekaně mu ale pomůže osiřelá holka. Wesley Snipes se musí dát na útěk, aby přežil.


Trestanec

Bývalý obchodník chce po propuštění z vězení zase sekat latinu, ale nejdřív si musí vybrat – buď spáchá chladnokrevný zločin, nebo vystaví svoji rodinu nebezpečí. Skvělý Nikolaj Coster-Waldau ze Hry o trůny v hlavní roli.

Základna

Skupina amerických vojáků na odlehlé afghánské základně čelí obrovské přesile a odráží brutální ofenzívu bojovníků Tálibánu v bitvě o Kamdeš. Válečné drama podle bestselleru Jakea Tappera.

Zázraky z nebe

Christyinou vírou otřese diagnóza doktorů, že má její holčička nevyléčitelnou chorobu. Odhodlaná matka se ale snaží za každou cenu život svojí dcerky zachránit. Jennifer Garner v hlavní roli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také