10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne (nejen) z Netflixu a HBO Max

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mezi nejstahovanější filmy týdne se zařadilo hned pět novinek oproti minulému týdnu. Na sedmé příčce umístěný nový Jurský svět (prozatím pouze v kinech), šestý thriller Watcher s hvězdou hororu Neutečeš, Muž z Toronta (jediný film od Netflixu v tomto týdnu) na místě čtvrtém, druhé jsou Cronenbergovy Zločiny budoucnosti a první pozici si zajistil Doctor Strange s příchodem na streamovací službu Disney+. V žebříčku nechybí ani stálice v podobách Batmana nebo Fantastických zvířat (oba HBO Max).

Nejstahovanější filmy 25. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Morbius

Doktor Morbius trpí vzácnou a smrtelnou krevní chorobou. S úmyslem zachránit druhé, kterým hrozí stejný osud, se Michael rozhodne k zoufale riskantnímu činu. Zdánlivý úspěch přinese lék, který je však dost možná nebezpečnější než sama smrtelná choroba, neboť promění léčitele v lovce. (uvedeno na iTunes)

9. The Unbearable Weight of Massive Talent

Nick Cage, který je tvůrčím způsobem nenaplněný a čelí finančnímu krachu, musí přijmout nabídku za 1 milion dolarů za účast na narozeninách nebezpečného superfanouška. Věci ale naberou nečekaný spád. (uvedeno na Amazonu)

8. Batman

Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců. (právě teď na HBO Max)

7. Jurský svět: Nadvláda

Příběh filmu se odehrává čtyři roky po zániku ostrova Isla Nubar, původního domova oživlých jurských tvorů. Ti se mezitím začali kontrolovaně i nekontrolovaně rozmnožovat a v důsledku toho jsme si museli zvyknout na jejich přítomnost v našem ekosystému. (oficiálně pouze v kinech)

6. Watcher

Ve městě řádí sériový vrah a Julia – mladá herečka, která se právě přistěhovala s manželem do města – si všimne tajemného cizince, který ji pozoruje z druhé strany ulice. Ve filmu hraje Maika Monroe známá z hororu Neutečeš. (uvedeno na iTunes)

5. Všechno, všude, najednou

Stárnoucí čínská přistěhovalkyně se dostává do bláznivého dobrodružství, v němž může sama zachránit to, co je pro ni důležité, tím, že se spojí s životy, které mohla vést v jiných vesmírech. (uvedeno na iTunes)

4. Muž z Toronta

Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. Akční komedie v režii Patricka Hughese (Zabiják & bodyguard) s Kevinem Hartem a Woodym Harrelsonem v hlavních rolích. (uvedeno na Netflixu)

3. Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem. Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků. (právě teď na HBO Max)

2. Zločiny budoucnosti

Jak se lidský druh přizpůsobuje syntetickému prostředí, tělo prochází novými proměnami a mutacemi. Slavný umělec Saul Tenser v doprovodu své partnerky Caprice předvádí metamorfózy svých orgánů. Film Davida Cronenberga. (uvedeno na iTunes)

1. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Vydejte se do neznáma s Doctorem Strangem, který za pomoci starých známých a nových spojenců vstupuje do šílených a nebezpečných paralelních světů mnohovesmíru, aby se utkal se záhadným soupeřem. (právě teď na Disney+)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také