Mission: Impossible 7: Trailer odhaluje nejsmrtelnější dobrodružství Ethana Hunta

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Toma Cruise není nikdy dost. Letos si ho užijeme v pokračování Top Guna a v příštím roce ho spatříme v sedmém díle úspěšné franšízy Mission: Impossible s podtitulem Dead Reckoning Part One (Odplata).

Nová upoutávka ukazuje, jak se tým dává opět dohromady a připravuje se na další a doposud nejsmrtelnější misi. Trailer nám nabízí  několik nových akčních sekvencí, kterých si pravděpodobně více užijeme v pozdějším traileru, včetně kaskadérských kousků na motorce a automobilových honiček.

Vedle Toma Cruise se do Dead Reckoning vrací herci Ving Rhames, Simon Pegg a Rebecca Ferguson, přičemž se ale můžeme těšit na nové tváře včetně Hayley Atwell, Poma Klementieffa, Shea Whighama a Cary Elwese. Esai Morales se ve filmu objeví jako hlavní antagonista.

Dead Reckoning je sedmým dílem v dlouhodobé sérii akčních špionážních filmů v hlavní roli s Tomem Cruisem, která odstartovala filmem z roku 1996, jenž režíroval Brian De Palma a je založen na stejnojmenném televizním seriálu z roku 1966. Cruise má nad franšízou kreativní kontrolu, kterou získal od čtvrtého dílu Mission: Impossible – Ghost Protocol, přičemž každý následující film vydělal více než ten předchozí. V roce 2018 Mission: Impossible – Fallout vydělal celosvětově ohromujících 800 milionů dolarů.

Dead Reckoning, stejně jako jeho již ohlášené pokračování Mission: Impossible 8, utrpělo kvůli pandemii COVID zpoždění, nejen proto, že se Cruise a režisér filmu Christopher McQuarrie během produkce nakazili virem. Sedmé pokračování populární série mělo mít původně premiéru 30. září 2022, nyní je premiéra stanovena na 14. července 2023. Osmé pokračování se přesunulo ze 7. července 2023 na 28. června 2024​​​​​. Mission: Impossible 8 se začalo natáčet koncem minulého měsíce.

Foto: Paramount Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také