15 seriálových novinek na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pro každého něco. Fanoušci dabingu zatím stále nemají jistou českou stopu u všech originálů z produkce Netflixu, přesto se českého znění za poslední měsíc urodilo celkem hodně. Čeština nechybí u povedeného Advokáta (nová verze Obhájce s McConaugheyem), dočkala se i švédská gangsterka Clark: Hvězdný zločinec, finále oblíbeného Ozarku nebo řada dokumentárních minisérií. Tohle je patnáct nejnovějších seriálů a minisérií na Netflixu, které obsahují český dabing.

Advokát – 1. řada

Mickey Haller z LA skončil po nehodě na druhé koleji. Rozjetou právnickou kariéru mu ale má zachránit nový případ vraždy, který řeší ze svého nepřehlédnutelného lincolnu.

Anatomie skandálu – 1. řada

Jako žena mocného politika se má Sophie skvěle. Na povrch ale vyplují skandální tajemství, manžel James musí čelit vážnému obvinění a její život se otřese v základech.

Clark: Hvězdný zločinec – 1. řada

Stockholmský syndrom je pojem, který zná celý svět. Málokdo ale ví, že za ním stojí kontroverzní zločinec. Tohle je napůl pravdivý, napůl vylhaný příběh Clarka Olofssona.

Drž se – 1. řada

V téhle bohaté varšavské čtvrti se lidi dobře znají. Když ale brzy po smrti kamaráda zmizí další mladík, obrátí to místní život naruby a na světlo vyjdou tajemství a lži.

Eden vás vítá – 1. řada

Parta mladých vyrazí pařit na odlehlý ostrov. Ráj, který na ně čeká, ale skrývá hodně nebezpečná tajemství a spoustu pastí.

Jaderná havárie v Three Mile Island – minisérie

Nehoda v jaderné elektrárně Three Mile Island v americké Pensylvánii, sporná tvrzení i její dalekosáhlé dopady očima lidí, kteří byli u toho.

Králík samuraj: Usagiho sága – 1. řada

Mladý králík, který se chce stát pravým samurajem, se spřátelí s bojovníky, aby společně ochránili svoje město před démony, nindži a zlými mimozemšťany.

MaveriX – 1. řada

Porazit soupeře, navzájem se vyhecovat k nejlepším výkonům a vyhrát, co se dá. Mladí motokrosaři jdou v tomhle dynamickém seriálu do tréninku i závodů prostě naplno.

Miminka z divočiny – 1. řada

Podívejte se na lvíčata, slůňata, tučnáčky nebo malé luskouny, jak zvládají slasti i strasti života v divočině a jaká přitom prožívají dobrodružství.

Ozark – 2. část 4. řady

Osvobození z pout kartelu se zdá být na dosah. Přesto můžou Byrdeovi nakonec doplatit na krach rodinných vztahů. Finále seriálového hitu z produkce Netflixu.

Pentavirát – 1. řada

Tajné společenstvo, které po staletí ovlivňuje dění po celém světě, čelí vnitřnímu nepříteli. Jeden kanadský novinář by ale tenhle spolek i planetu Zemi mohl zachránit.

Rozhovory s vrahem: Výpověď Johna Waynea Gacyho – minisérie

Stýkal se s mocnými a lovil zranitelné. Za jeho usměvavou tváří se skrývala temná mysl sadistického sériového vraha.

Senzo: Vražda fotbalové hvězdy – minisérie

Vražda fotbalisty a národního hrdiny Senza Meyiwy otřásla celou Jihoafrickou republikou. Kdo ho zabil a proč? Tenhle dokumentární seriál přináší podrobný rozbor důkazů.

Slavné národní parky – 1. řada

Úžasný dokumentární seriál, který vás vezme na návštěvu velkolepých národních parků po celém světě. Komentář čte bývalý americký prezident Barack Obama.

Srdcerváči – 1. řada

Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také