13 originálních filmů a seriálů, které v květnu uvede Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Květen na Netflixu rozhodně nebude nudný. Těšit se můžeme na severskou kriminálku Clark s hvězdou hororového TO, španělskou sci-fi sérii Eden vás vítá nebo třetí řadu úspěšné antologie z produkce Tima Millera (Deadpool) Love, Death & Robots. Nejočekávanějším návratem je ale bez debat čtvrtá řada Stranger Things, skvěle vypadají i dokumentární tituly jako Jaderná havárie v Three Mile Island, Otec náš nebo Kyberpeklo: Jak odhalit zneužívání na internetu.

Jaderná havárie v Three Mile Island – 1. řada

Nehoda v jaderné elektrárně Three Mile Island v americké Pensylvánii, sporná tvrzení i její dalekosáhlé dopady očima lidí, kteří byli u toho. (4. května)

Clark: Hvězdný zločinec – 1. řada

Stockholmský syndrom je pojem, který zná celý svět. Málokdo ale ví, že za ním stojí kontroverzní zločinec. Tohle je napůl pravdivý, napůl vylhaný příběh Clarka Olofssona. (5. května)

Eden vás vítá – 1. řada

Parta mladých vyrazí pařit na odlehlý ostrov. Ráj, který na ně čeká, ale skrývá hodně nebezpečná tajemství a spoustu pastí. (6. května)

Zase nepoužitelní

Nesourodá dvojice policajtů se musí po deseti letech dát dohromady a vyšetřit vraždu ve francouzském městě, kde to mezi lidmi vře a kde hrozí nebezpečné spiknutí. (6. května)

Zpátky do práce – 6. řada

Mateřská končí a je čas vrátit se do práce. Čtyři mamky v současném Torontu zdolávají děti, šéfy, lásku a život. (10. května)

Král útěků

Lidový hrdina, bandita a notorický útěkář si najde přítelkyni, kvůli které se z něj možná stane jiný člověk. Příběh volně inspirovaný životem Zdzisława Najmrodzkého. (11. května)

Otec náš

Díky testu DNA zjistila, že má spoustu nevlastních sourozenců. A pak odhalí čachry s darovaným spermatem, které má na svědomí oblíbený specialista na neplodnost. (11. května)

Advokát – 1. řada

Mickey Haller z LA skončil po nehodě na druhé koleji. Rozjetou právnickou kariéru mu ale má zachránit nový případ vraždy, který řeší ze svého nepřehlédnutelného lincolnu. (13. května)

Maturitní ročník

Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (13. května)

Kyberpeklo: Jak odhalit zneužívání na internetu

V síti chatovacích místností jde anonymita ruku v ruce se zneužíváním a sexuálních zločinů rychle přibývá. Pátrání po pachatelích ale vyžaduje velkou odvahu a vytrvalost. (18. května)

Jackass 4.5

Foto: Paramount Pictures

Naprosto nepřístojné, nikdy nezveřejněné záběry ukazují, jak vznikaly poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. (20. května)

Love, Death & Robots – 3. řada

Tim Miller a David Fincher sestavili antologii animovaných filmů, kde není nouze o děsivá stvoření, ďábelská překvapení a černý humor. Sledovat zásadně v soukromí! (25. května)

Stranger Things – 1. část 4. řady

Od bitvy, která přinesla do Hawkins hrůzu a zkázu, uplynulo šest měsíců. Naše skupina přátel, která se potýká s následky, se poprvé rozdělila – a střední škola jim to nijak neulehčila. (27. května)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také