11 výborných novinek mimo Netflix a HBO

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V každodenních přehledech z Netflixu a HBO Max odhalujeme ty nejlepší novinky. Výborné tituly se ale rodí i mimo nejoblíbenější streamy. Jen v posledních týdnech a měsících měly svou premiéru seriály z konkurenčních služeb od Applu, Paramounutu nebo Disneyho, které zasluhují pozornost. Dorazila videoherní adaptace Halo, marvelácký Moon Knight, drsný Reacher nebo skvěle obsazené novinky Odloučení, Pam & Tommy a WeCrashed.

Fresh

Pro Nou je nesmírně těžké najít lásku. Proto se snaží využívat všechny moderní prostředky a zkouší různé seznamky. Ani to jí však nepomůže. Vše se změní, když při nakupování potká muže jménem Steve. Po několika setkáních se do něj zamiluje, ale netuší, že Steve plánuje něco úplně jiného než společnou budoucnost. (Hulu)

Halo

V seriálu, který popisuje epický konflikt mezi lidstvem a mimozemskou hrozbou známou jako Covenant ve 26. století, se prolínají hluboce prokreslené osobní příběhy s akcí, dobrodružstvím a bohatě vymyšlenou vizí budoucnosti. (Paramount+)

Moon Knight

Steven Grant, bojácný prodavač v obchodě s muzejními suvenýry, trpí výpadky paměti, náměsíčností a vzpomínkami na jiný, cizí život. Steven postupem času zjistí, že trpí mnohočetnou poruchou osobnosti a že sdílí tělo s ostříleným žoldákem Marcem Spectorem. (Disney+)

Odloučení

Mark vede tým kancelářských pracovníků, jejichž paměť byla chirurgicky rozdělena mezi pracovní a osobní život. Když se mimo práci objeví záhadný kolega, začíná cesta za odhalením pravdy o jejich práci. (Apple TV+)

Pam & Tommy

Seriál sleduje příběh vztahu Pamely Anderson a Tommyho Leeho. Vrací se k jejich bouřlivému románku, který začal tím, že se vzali v roce 1995 poté, co se znali pouhých 96 hodin. Aby toho nebylo málo, na internet uniklo jejich erotické video, které tehdy obletělo celý svět. (Hulu)

Reacher

Když vysloužilého vojenského policistu Jacka Reachera zatknou za vraždu, kterou nespáchal, octne se uprostřed smrtícího komplotu nečestných policistů, pochybných podnikatelů a intrikářských politiků. (Prime Video)

Říkají mi Magic

Earvin „Magic“ Johnson je ikonou už celou řadu let. Od skromných počátků přes Dream Team to dotáhl až na obchodního titána. Tento dokumentární seriál plný otevřených rozhovorů se spoluhráči, soupeři, členy rodiny, přáteli a dalšími mapuje život a kariéru jedné legendy. (Apple TV+)

Slow Horses

Po zpackané a veřejnost ztrapňující výcvikové misi je agentka britské MI5 River Cartwrightová vyhoštěna do Slough House, administrativního očistce pro odmítnuté zaměstnance. Její nový tým se brzy zaplete do nebezpečné hry. (Apple TV+)

The Dropout

Příběh záhadné absolventky Stanfordovy univerzity, která založila společnost Theranos zabývající se lékařskými testy. Brzy ale vyšlo najevo, že žádná z technologií ve skutečnosti nefunguje, což vážně ohrozilo zdraví tisíců lidí. (Hulu)

Za hranicí

Rančer bojující o svou půdu a rodinu narazí na neproniknutelnou záhadu na hraně wyomingské divočiny, která ho donutí vyrovnat se s neznámým na osobní i kosmické rovině na nezkrotném americkém Západě. (Prime Video)

WeCrashed

Inspirováno skutečnými událostmi a milostným příběhem, který stál v centru všeho. WeWork se za méně než deset let rozrostl z malého podniku na globální značku v hodnotě 47 miliard dolarů. Za méně než rok ale jeho hodnota najednou klesla o 40 miliard dolarů. (Apple TV+)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také