10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne (nejen) z Netflixu a HBO

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Do žebříčku deseti nejstahovanějších filmů posledního týdne se dostaly dvě horké novinky. Na čtvrté příčce umístěná akční neesonovka Memory (od režiséra bondovky Casino Royale) a na první pozici bizarní multiverzová záležitost Everything Everywhere All at Once s Michelle Yeoh (Tygr a drak). Zatímco první jmenovaný titul už oficiálně vyšel ve videopůjčovně iTunes, bláznivá sci-fi komedie se oficiálně na streamovací služby dostane až v červnu. Mezi nejstahovanějšími filmy 20. týdne se nachází pouze jediný titul z aktuální nabídky HBO Max (The Batman), Netflix zde svého zástupce ani nemá.

Nejstahovanější filmy 20. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Spider-Man: Bez domova

Vůbec poprvé ve filmové historii je odhalena totožnost Spider-Mana a náš dobrý soused již nedokáže oddělit svou zodpovědnost superhrdiny od běžného života, čímž se jeho nebližší ocitnou ve velkém nebezpečí. (uvedeno na iTunes)

9. Ježek Sonic 2

Vynalézavý Robotnik dokázal nalézt způsob, jak ze svého houbového vězení uniknout a vrátit se na Zemi, a navíc se spojil s ježurou jménem Knuckles, což je chlupatá červená koule plná zloby a unikátních schopností, které jsou podobné těm Sonicovým. (oficiálně pouze v kinech)

8. Uncharted

Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zákeřní konkurenti. (uvedeno na iTunes)

7. Batman

Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců. (právě teď na HBO Max)

6. Ztracené město

Alan z obálek spisovatelky Loretty je sice sexy, ale k ničemu, a to ho dost trápí. Rád by udělal něco hrdinského. Dostane příležitost, když lehce šílený miliardář spisovatelku unese přímo před jeho očima. (právě teď na Paramount+)

5. Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem. Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků. (zatím pouze v kinech)

4. Memory

Alex je nájemný vrah, který zjistí, že se stal terčem poté, co odmítl splnit zakázku pro nebezpečnou zločineckou organizaci. Syndikát a FBI ho pronásledují, Alex má ale schopnosti, aby si udržel náskok, tedy až na jednu věc: potýká se s těžkou ztrátou paměti. (uvedeno na iTunes)

3. Morbius

Doktor Morbius trpí vzácnou a smrtelnou krevní chorobou. S úmyslem zachránit druhé, kterým hrozí stejný osud, se Michael rozhodne k zoufale riskantnímu činu. Zdánlivý úspěch přinese lék, který je však dost možná nebezpečnější než sama smrtelná choroba, neboť promění léčitele v lovce. (uvedeno na iTunes)

2. Seveřan

Amleth kdysi býval synem mocného vikinského krále a jeho ženy Gudrún, než ho zrada a zákeřná vražda připravila nejen o otce, ale i o střechu nad hlavou. O pár let později se světem protlouká jako bezejmenný válečník a má jediný cíl. (uvedeno na iTunes)

1. Everything Everywhere All at Once

Stárnoucí čínská přistěhovalkyně se dostává do bláznivého dobrodružství, v němž může sama zachránit to, co je pro ni důležité, tím, že se spojí s životy, které mohla vést v jiných vesmírech. (oficiálně vychází v červnu)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také