10 super seriálů na HBO a Netflixu, které možná neznáte

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Kvalitních seriálů není nikdy dost. Nové HBO Max a Netflix jich naštěstí nabízejí tolik, že neexistuje absolutně žádná šance, aby je obyčejný smrtelník viděl všechny. V následujícím výběru doporučujeme deset super seriálů ze zmíněných streamů, které ještě možná neznáte, a měli byste to změnit. Už teď je jasné, že na další méně známé tituly si posvítíme zase příště.

Bludné kruhy

Rodinná sága sleduje paralelní životy dvou bratrů – jednovaječných dvojčat – v podání Marka Ruffala. Epický příběh o zradě, oběti a odpuštění, odehrávající se na pozadí Spojených států 20. století. (HBO Max)

Boj o moc

Logan Roy a jeho čtyři děti řídí jeden z největších mediálních a zábavních konglomerátů na světě. Seriál sleduje jejich životy poté, co se stárnoucí otec rozhodne ze společnosti odstoupit a jeho potomci zvažují svou budoucnost. (HBO Max)

Kominského metoda

Učitel herectví Sandy Kominsky se svým nejlepším přítelem Normanem Newlanderem si navzájem pomáhají zvládat všechny peripetie stárnutí s humorem. Seriál od Chucka Lorreho získal šest cen Emmy a Zlaté glóby za nejlepší TV komedii a nejlepšího herce (Michael Douglas). (Netflix)


Kód za miliardu dolarů

Berlínský hacker a umělec objevili v 90. letech převratný pohled na svět. Teď o něj ale musí svést právní bitvu s gigantem jménem Google. Německá minisérie založená na skutečných událostech. (Netflix)

Lakers: Vzestup dynastie

Drama ze sportovního prostředí se vrací do osmdesátých let minulého století a zachycuje profesní i osobní život legendárního basketbalového týmu Los Angeles Lakers, který se stal symbolem své doby na hřišti i mimo něj. (HBO Max)

Modrá až na kost

Zavraždili jí otce a ona se chce pomstít. Obrátí se proto na mocného bosse podsvětí a pod jeho vedením se dá k policii. Seriálový thriller, který z jihokorejské produkce, který měl premiéru krátce po Hře na oliheň. (Netflix)


Neuvěřitelná

Jedna mladá žena obviněna ze lži o znásilnění a dvě detektivky vyšetřují sérii děsivě podobných útoků. Podle skutečných událostí. Drama podle skutečné události nominované na Zlatý glóbus. (Netflix)

Nula nula nula

Seriál sleduje dovoz kokainu z Ameriky do Evropy. Zaměřuje se na různé skupiny mocichtivých zločinců, mexických kartelů, kalábrijskou mafii a zkorumpované byznysmeny bojující o kontrolu nad obchodování s kokainem. (HBO Max)

Smrt nás spojí

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá. Sympatické obsazení, originální zápletka a zvraty na každém kroku. (Netflix)

Tokyo Vice

Kriminální drama Tokyo Vice, volně inspirované zkušenostmi Jakea Adelsteina, sleduje cestu mladého amerického novináře do tokijského podsvětí konce 90. let minulého století, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá. (HBO Max)


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také