Letuška: První teaser druhé řady slibuje pořádnou turbulenci

Přečtěte si

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Kaley Cuoco hlásí návrat v roli letušky, která začne pracovat pro vládu jako tajná špiónka. Dokáže Cassie překonat strasti minulosti a novodobá nebezpečí?

Ačkoliv Cassie (Kaley Cuoco) byla v první sérii Letušky hlavní podezřelá v případu vraždy, udělala od té doby velký pokrok, aby si dala svůj život dohromady na všech frontách. Kromě toho, že Cassie pomohla najít skutečného vraha, tak se rozhodla, že po letech skončí s alkoholem a vypadalo to, že by se vše mohlo pro ní mohlo obrátit k lepšímu. Možná se to tak zpočátku zdálo, ale v první upoutávce na další sérii se Cassie opět ocitá uprostřed dalších spletitých událostí a to navzdory veškerému úsilí, které vynaložila na to, aby se její život přesunul do správných kolejí.

Mezi přestěhováním do Kalifornie, chozením s novým přítelem a účastí na schůzce závislých alkoholiků, se zdá být vše docela normální. Kromě toho, že Cassie pokračuje ve své práci letušky, tak se stala jakousi externí špiónkou vlády. Dokáže překonat znovu začínající stres, díky kterému pila skoro celý život a neskončit tak ve starých kolejí?

Druhá řada Letušky vyjde 21. dubna na HBO MAX.

Plakát k první sérii Letušky. Foto: HBO Max

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také