15 očekávaných dubnových Netflix novinek

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Hned zkraje dubna dorazí na Netflix očekávaná komedie V bublině, která ukáže, jak možná vznikaly hollywoodské blockbustery v době covidové, následovat bude hudební komedie Metaloví lordi, horor Rozhodnutí nebo život, ve kterém hraje Asa Butterfield ze Sexuální výchovy nebo seriálové drama Anatomie skandálu od tvůrce Domku z karet. Fanoušci zcela jistě už netrpělivě vyhlížejí finále seriálu Ozark, druhou řadu Ruské panenky, dorazí i korejská fantasy série Zítra je taky den.

Apollo 10 1/2: Dítě kosmického věku

Muž vypráví příběh sebe jako desetiletého chlapce v Houstonu roku 1969. Nostalgické vzpomínky se prolínají s neuvěřitelným povídáním o cestě na Měsíc. (1. dubna)

V bublině

Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (1. dubna)

Návrat do vesmíru

Elon Musk a inženýři ze SpaceX mají za úkol dostat astronauty NASA zpátky na Mezinárodní vesmírnou stanici. Revoluce v cestování do vesmíru je tady! (7. dubna)


Metaloví lordi

Mladí outsideři Hunter a Kevin si myslí, že se můžou proslavit jedině díky metalu – úplně se mu oddat, vyhrát soutěž kapel a nechat se uctívat jako bohové. (8. dubna)

Elita – 5. řada

Tři studenti z chudých poměrů nastoupí ve Španělsku na exkluzivní soukromou školu a jejich střet s bohatšími vrstevníky skončí vraždou. (8. dubna)

Zítra je taky den – 1. řada

Muž, ze kterého se po nehodě stal napůl člověk a napůl duch, se v podsvětí ocitne mezi posly smrti a začne v jejich službách vyrážet na zvláštní mise. (9. dubna)


Rozhodnutí nebo život

Dva kamarádi mají políčeno na výhru, o kterou se nikdo nepřihlásil, a tak oživí tajemnou videohru z 80. let. Ocitnou se ale v neskutečném světě plném nečekaných hrůz. (15. dubna)

Anatomie skandálu – 1. řada

Jako žena mocného politika se má Sophie skvěle. Na povrch ale vyplují skandální tajemství, manžel James musí čelit vážnému obvinění a její život se otřese v základech. (15. dubna)

Pacific Rim: Země nikoho – 2. řada

Kaijuové zpustoší Austrálii a dva sourozenci se v nalezeném Jaegrovi vydávají hledat rodiče. Cestu jim zkříží neznámí tvorové, pochybné existence i nečekaní spojenci. (19. dubna)

Ruská panenka – 2. řada

Nadia neustále umírá a znovu prožívá oslavu svých 36. narozenin. Točí se v bizarní časové smyčce – a v úvahách o vlastní smrtelnosti. (20. dubna)


Ozark – 2. část 4. řady

Finanční poradce donutí rodinu odejít z Chicaga do oblasti Ozarks v Missouri, kde musí během pěti let vyprat 500 milionů dolarů, aby uchlácholil drogového bosse. (20. dubna)

Rozhovory s vrahem: Výpověď Johna Waynea Gacyho – minisérie

Foto: Netflix

Stýkal se s mocnými a lovil zranitelné. Za jeho usměvavou tváří se skrývala temná mysl sadistického sériového vraha. (20. dubna)

Yakamoz S-245 – 1. řada

Na Zemi dojde ke katastrofě a mořský biolog na výzkumné misi na palubě ponorky musí spolu s posádkou bojovat o holý život. A najevo navíc vyjde velké spiknutí. (20. dubna)

Tajemství Marilyn Monroe: Ztracené nahrávky

Foto: Netflix

Dokument o tajemné smrti filmové hvězdy Marilyn Monroe, ve kterém zazní dosud nezveřejněné rozhovory s jejími nejbližšími. (27. dubna)

Lea má 7 životů – 1. řada

Foto: Netflix

Lea objeví mrtvolu mladého muže, a když se pak sedmkrát probudí v 90. letech v těle různých lidí, pokusí se přijít jeho záhadné smrti na kloub a zachránit ho. (28. dubna)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také