10 nejsledovanějších seriálů na HBO Max minulý týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jedenáctý týden na české verzi HBO Max ovládl komediální seriál Někdo, někde, mezi deseti nejsledovanějšími tituly nechybí ani stálice jako Hra o trůny, Přátelé nebo Teorie velkého třesku. Do žebříčku promluvila i horká novinka, komiksový Peacemaker, která podle serveru Flixpatrol skončila na čtvrtém místě. O příčku výš pak zakotvila Euforie, která se v lednu dočkala své druhé řady.

HBO Max je streamovací služba, která se v Česku a na Slovensku dočkala spuštění 8. března 2022, a nahradila tak populární HBO GO. Nová služba láká převážně na exkluzivní obsah Max originals (Peacemaker, Vychování vlky) a filmy a seriály z produkce Warner Bros (Duna, brzy již The Batman). Samotný obsah se však prozatím podobá tomu z HBO GO (počet titulů se dokonce drasticky snížil) a start služby stále doprovází řada technických problémů.

10. Teorie velkého třesku

Brilantní fyzici Leonard a Sheldon jsou v laboratoři naprosto geniální, ale v obyčejném světě totálně ztracení. Naštěstí mají po ruce krásnou a svobodomyslnou sousedku Penny, která se je snaží zasvětit do skutečného života.

9. Miliardy

Drama o mocenské politice v newyorském světě velkých financí. Geniální král spekulativních investičních fondů Bobby „Axe“ Axelrod a drzý státní zástupce Chuck Rhoades hrají nebezpečnou hru, v níž jde o miliardy. A vítěz bere vše!

8. Přátelé

Jeden z celosvětově nejoblíbenějších televizních pořadů, tato chytrá a sofistikovaná komedie nabízí veselý pohled na úzkosti a absurdity přátelství, kariér a randění šestice blízkých přátel žijících v New Yorku.

7. Geniální přítelkyně

Seriál vypráví příběh postarší ženy Eleny Grecové, která po zmizení své nejlepší kamarádky Lily začne sepisovat příběh jejich 60letého přátelství. Ten začíná v 50. letech minulého století v drsných ulicích Neapole.

6. Vychováni vlky

Dva androidi jsou pověřeni výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie, androidi zjistí, že je obtížné ovládat lidskou víru.

5. Euforie

Dramatický seriál o dospívání, vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí. V čele hereckého obsazení stojí herečka a zpěvačka Zendaya.

4. Peacemaker

Po filmu Jamese Gunna Sebevražedný oddíl z roku 2021 sledujeme pokračování příběhu postavy Johna Ceny. Tento okouzlující a arogantní muž věří v mír za každou cenu, bez ohledu na to, kolik lidí bude pro jeho dosažení muset zabít.

3. Hra o trůny

Výpravný fantasy seriál, natočený podle bestsellerové románové řady George R. R. Martina, vypráví epický příběh o zradě a ušlechtilosti, který se odehrává v mýtickém Západozemí, kde léta a zimy mohou trvat roky a jen touha po moci je věčná.

2. A jak to bylo dál…

Nová kapitola Sexu ve městě opět sleduje nerozlučné přátelství Carrie, Mirandy a Charlotte na jejich složité životní cestě po padesátce. Čekejte romantiku, humor, staré známé včetně pana Božského a úchvatné kostýmy.

1. Někdo, někde

Navzdory rozlehlým pláním a nekonečným prériím může Kansas někomu, jako je Sam Miller, připadat svazující. V seriálu inspirovaném životem Bridget Everettové hraje tako komička a zpěvačka samu sebe v roli Sam, která do rodného města tak docela nezapadá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také