10 filmů a seriálů, které si pustit na HBO Max hned na začátku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

HBO Max konečně dostává zelenou v Česku (a Slovensku) a po mnoha letech střídá dnes už zastaralé HBO GO. S příchodem tohoto amerického giganta, který nabízí nepřeberné množství svých vlastních originálních titulů nebo třeba filmů a seriálů z dílny Warner Bros., dostáváme konečně možnost rozlišení obrazu 4K a prostorového zvuku Dolby Atmos. Co si tedy nenechat ujít na HBO Max hned na začátku?

Duna

Adaptace kultovního sci-fi díla vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem.

Godzilla vs. Kong

Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou výpravu, aby našli svůj skutečný domov. Připojí se k nim a mladá osiřelá dívka Jia, s níž si Kong vytvořil neobyčejně silné pouto. Nečekaně však zkříží cestu rozzuřené Godzille…

KIMI

Pracovnice IT oddělení trpící agorafobií najde nahrávku násilného trestného činu a nahlásí ji svým nadřízeným. Uvědomuje si však, že bude muset opustit svůj byt, aby mohl být zločin vyšetřen.

Král Richard: Zrození šampiónek

Příběh Richarda Williamse (Will Smith), legendárního trenéra a otce světově proslulých tenistek Venus a Sereny, který má geniální plán jak dostat své dcery z ulic Comptonu v Kalifornii na světovou tenisovou scénu.

Zrozeni milovat (Made for Love) – 1. řada

Hazel Greenová je po deseti letech vyčerpávajícího manželství s technologickým miliardářem na útěku. Záhy zjistí, že jí majetnický manžel implantoval do mozku sledovací zařízení, které ji na cestě k nezávislosti neustále monitoruje.

Peacemaker – 1. řada

Po filmu Jamese Gunna Sebevražedný oddíl z roku 2021 sledujeme pokračování příběhu postavy Johna Ceny. Tento okouzlující a arogantní muž věří v mír za každou cenu, bez ohledu na to, kolik lidí bude pro jeho dosažení muset zabít.

Station Eleven – 1. řada

Postapokalyptická sága, odehrávající se v několika časových rovinách, sleduje přeživší ničivé pandemie, kteří musí znovu vybudovat svou kulturu, společnost a identitu. Tváří v tvář hrozbám nového světa se upínají k tomu nejlepšímu, co ztratili…

The Matrix Resurrections

Již téměř dvacet let žije Neo poklidný život v San Franciscu. Jeho terapeut mu předepisuje modré pilulky. Potkává každý den Trinity, ale navzájem se nepoznávají. Jednoho dne mu Morpheus nabídne červenou pilulku, aby znovu otevřel svou mysl Matrixu…

Všichni svatí mafie

Dlouho očekávaný prequel k oceňovanému seriálu HBO „Rodina Sopránů“ se odehrává v jedné z nejbouřlivějších epoch v dějinách Newarku, kdy povstávají soupeřící gangsteři a zpochybňují nadvládu mocné zločinecké rodiny DiMeových nad rasově rozděleným městem.

Žádné prudké pohyby

Kriminální drama z 50. let minulého století, v němž se skupina zločinců domnívá, že byli při svém posledním činu podvedeni. Film uznávaného režiséra Stevena Soderbergha s hvězdným obsazením.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také