Kde sledovat film Zátopek online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zátopek je český životopisný film o legendárním sportovci Emilu Zátopkovi, který natočil režisér David Ondříček (Ve stínu, Samotáři). Film byl ověnčen deseti Českými lvy a jednou Cenou české filmové kritiky. Zátopka ještě není možné sledovat online.

Děj filmu Zátopek začíná v pohnutém roce 1968. Australský rekordman Ron Clarke právě navzdory očekáváním promarnil pravděpodobně poslední šanci na olympijskou medaili, když během klíčového závodu utrpěl vážný zdravotní kolaps. Následně propadne pochybám o smyslu vlastní kariéry. Nakonec se rozhodne vydat za legendárním běžcem Emilem Zátopkem, jehož od začátku bezmezně obdivuje. V hlavních rolích se představili Václav Neužil ml. a Martha Issová.

Zátopek online

Zátopek měl premiéru v kinech v srpnu roku 2021, očekávaný příchod na streamovací služby se tak očekává v nejbližších týdnech. Film s největší pravděpodobností vyjde na službách videotéky O2 nebo Google Play. Posléze se Zátopek možná podívá i na Netflix, kam ve velké oblibě směřují vybrané české filmy (někdy také hned po kinu).

Foto: Falcon

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Velká poklona manželům Daně a Emilu Zátopkovým.
    Ale, zatímco ve filmu Emil znatelně stárl, tak Dana (herečka Issová) byla stále stejná. A právě toto mi ve filmu hodně vadilo.

  2. Na to, že to mělo být v nejbližších týdnech, tak už je to rok co je Zátopek v kinech a na netu nikde stále není ……

  3. Dočetl jsem až k „Film byl ověnčen deseti Českými lvi“. Proč pálit čas čtením článků od někoho, kdo není obeznámen ani se základy pravopisu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také