Pes: Channing Tatum na road tripu s nejlepším přítelem člověka

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Channing Tatum míří do kin se svým režijním a scénáristickým debutem. Ve filmu si zároveň zahraje i hlavní roli a parťáka mu nebude dělat nikdo jiný než nejlepší přítel člověka.

Film vypráví příběh dvou bývalých členů armády Briggse a psa Lulu, kteří se společně vydávají na cestu v naději, že se dostanou na pohřeb jednoho z vojáků. Během cesty Luluino chování posune Briggse za hranice trpělivosti a zároveň lépe porozumí sobě i svému psímu společníkovi. Kromě několika vtipných momentů nám film ukazuje, jak může pouto mezi psy a lidmi být velkým přínosem při léčení se z traumatu.

Společně s Tatumem film režíroval Reid Carolin, který s ním také spolupracoval na sénáři. K Tatumovi se ve filmu připojí Jane Adams, Kevin Nash, Q’orianka Kilcher, Ethan Suplee, Emmy Raver-Lampman, Nicole LaLiberté, Luke Forbes a Ronnie Gene Blevins.

Snímek do kin uvede společnost Bontonfilm 24. února 2022.

Foto: MGM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také