17 známých filmů nově na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix na přelomu ledna a února přidal do nabídky další slušnou porci nových filmů. Vedle dvou českých hitů z minulého roku (Šarlatán a Prvok, Šampón, Tečka a Karel) dorazily skvělé kousky, které netřeba blíže představovat. Ať už jde o napínavé Město, ujeté Jackass 3 nebo fantasy Král Artuš: Legenda o meči, chybu ve výběru těchto filmů rozhodně neuděláte.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází

Členové elitní ochranky musí v libyjském Benghází odrazit útok ozbrojených teroristů na americkou ambasádu a zachránit její zaměstnance.

Čokoláda

Upjatí francouzští venkované se na svobodnou matku Vianne a její obchod s čokoládou dívají skrz prsty, ale sladkosti od ní brzy probudí jejich chutě i vášně.

Diktátor

Tahle komedie pojednává o slavných počinech generála Aladeena, diktátora Republiky Wadiya, v jeho boji proti demokracii a za útlak svého lidu.

Fotr je lotr

Greg Jebal by se rád oženil se svojí přítelkyní, ale aby ji mohl požádat o ruku, musí si napřed naklonit jejího otce, bývalého agenta CIA, se kterým nejsou žádné žerty.

Hotel Transylvánie

Drákula drží dvojitou hlídku: jako majitel hotelu Transylvánie a jako úzkostlivý tatínek. Na obzoru je totiž nežádoucí nápadník, který se zajímá o jeho dospívající dceru.

Hugo a jeho velký objev 

Sirotek žijící na pařížském nádraží uniká přísnému přednostovi stanice, potkává legendárního filmaře a nachází klíč ke svému osudu.

Jackass 3 a Jackass 3.5

Foto: Netflix

Johnny Knoxville se po dlouhé pauze vrací na scénu a pouští se do zbrusu nových kejklí s divou zvěří, kousků v nebezpečných výškách a dalších šíleností.

Král Artuš: Legenda o meči

Protřelý outsider vytáhne z kamene meč a musí se smířit s tím, že se má stát králem. A taky se postavit zlému strýci.

Loupež po italsku

Foto: Netflix

Mazaný zloděj plánuje velkou vloupačku mezi benátskými kanály, ale zrada jednoho z jeho lidí přivodí katastrofu.

MEG: Monstrum z hlubin

Potápěč-záchranář už pověsil řemeslo na hřebík, ale okolnosti ho donutí vrátit se do hlubin. Musí totiž chránit kamarády před monstrem, které mělo být už dávno vyhynulé.

Město

Nešťastný románek se svědkyní bankovní loupeže způsobí profesionálnímu zločinci velké trable s úřady i partou kompliců, co nejdou pro ránu daleko.

Orphan

Kate a John Colemanovi adoptují devítiletou osiřelou Esther. Netrvá ale dlouho a Kate zjistí, že se pod andělskou tvářičkou skrývá cosi zlověstného.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Čtyři staří kamarádi se rozhodnou nakopnout svoje monotónní a ne zrovna šťastné životy, a tak uzavřou sázku, která spustí sérii nečekaných událostí.

Star Trek (nová trilogie)

Sebevědomý rebel James T. Kirk a přísně logický Vulkánec Spock musí na první výpravě kosmické lodi Enterprise porazit pomstychtivého romulanského velitele.

Šarlatán

Na pozadí převratných politických změn v Československu 20. století se léčitel snaží dostát svým povinnostem a pomoct milionům lidí i udržet tajný milostný vztah.

Top Gun

Vynikající, ale problémový pilot nastoupí na elitní bojovou školu, kde ho čekají tvrdí soupeři, bouřlivá láska i nebezpečí vysoko v oblacích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také