Do Česka konečně přichází Disney+

Přečtěte si

Autor

V Česku už máme Prime Video, Netflix nebo také HBO GO. Nyní bylo společností The Walt Disney Company oznámeno, že nejen k nám míří jejich streamovací platforma Disney+. Společnost se chystá tuto VOD službu rozšířit zhruba do 40 zemí světa. Kromě svých filmů nabízí například taky dokumenty National Geographic.

Konkrétně k nám služba dorazí v létě. Kromě Česka jsou podle serveru ceskenoviny.cz ze zemí střední Evropy na seznamu také Polsko, Slovensko nebo třeba Maďarsko. Budoucí předplatitelé v těchto končinách služby Disney+ se mohou těšit na spoustu filmů a seriálů z produkce hollywoodského obrovského studia. V nabídce budou například filmy z marvelovského univerza, Star Wars, dokumenty National Geographic nebo na animované snímky od Pixaru a mnohé další.

Disney+ své produkty zřejmě nabídne ve vysoké kvalitě, která může být mnohdy i lepší než například na Blu-ray discích. S kvalitou se taky pojí formát obrazu, který na fyzických nosičích někdy Disney nenechává takový, jaký byl u filmů původně v kinech. Naopak na Disney+ se objevují filmy ve formátech, které jim náleží, nebo alespoň nabízí lepší podívanou.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také